دانلود Earth Protect Squad 1.56b – بازی سوم شخص تیراندازی “محافظت از زمین” اندروید

انتشار: 25 فروردین 1398
ورژن: 1.56b
,
دانلود Earth Protect Squad 1.56b – بازی سوم شخص تیراندازی “محافظت از زمین” اندروید

Earth Protect Squad: Third Person Shooting Game محافظت از زمین یکی از بازی های تازه منتشرده برای موبایل های اندرویدی می باشد که از حالت جذاب و هیجان برخوردار است و طراح آن استودیو بازی سازی Kisunja – Free Shooting Games می باشد. این آغاز حمله است! ما نمی دانیم که از کجا آمده اند! از شعاع فضا و یا بعد دیگری! سفینه های بزرگ بیرونی فقط بر روی مدار زمین ظاهر می شوند. ابتدا تمام پایگاه های نظامی اصلی را نابود کردند. آنها از ماشین های نبرد و موجودات جهش شگفت انگیز برای حمله به شما استفاده کرده اند و باید با تمام سعی خود جلوی آن ها به ایستید. همه چیز برای مبارزه با سربازان بسیار آموزش دیده، بسیاری از سلاح های مدرن و جدیدترین فن آوری ها، مانند ربات های جنگی و نیروهای رزمی در زرادخانه داریم که باید از آن ها به صورت کاربردی استفاده شود.

بازی Earth Protect Squad از آزمایشگاه اسلحه ای برای اصلاح سلاح ها و به دست آوردن مزیت تاکتیکی برخودار است. شما می توانید قبل از ماموریت خود تغییرات مختلفی را انجام دهید که مبارزه نمایید که جذابیت و هیجان رانش بازی را افزایش دهید. سطح بازی مختلف با افزایش تعداد دشمنان با حالت های متنوع از برخی ویژگی های بازی است که در ادامه مطلب قادر خواهید بود به صورت آسان و ساده فایل معمولی یا مود شده بازی Earth Protect Squad را با لینک مستقیم دریافت کنید.

ویژگ های بازی Earth Protect Squad :

– محیبط باز مختلف، اتوبانی، خیابانی شهری و …

– داشتن سطح های مختلف با محیط های مختلف

– بازی گروهی با دوستای کامپیوتری برای کمک به نابود کردن موجودات بیگانه

– نوع های مختلف با قدرت های مختلف از موجودات بیگانه

– وجود سلاح های مختلف در زرادخانه برای باز کردن

– و …

دانلود Earth Protect Squad 1.56b – بازی سوم شخص تیراندازی “محافظت از زمین” اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.