دانلود Doom of Aliens 1.3.07 – بازی عذاب بیگانگان برای اندروید

انتشار: 29 خرداد 1397
ورژن: 1.3.07
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Doom of Aliens 1.3.07 – بازی عذاب بیگانگان برای اندروید

Doom of Aliens (عذاب بیگانگان) یک بازی جدید و آنلاین با فراهم بازی بازی بازیکنان از سراسر جهان می باشد که منتشر یافته از استودیو بازی سازی Mob Arts Entertainment Limited است. بازی جدید SLG به طور جدی در خط است! پیوستن به اتحاد چینی و ایفای نقش بیگانه را با بازیکنان از سراسر جهان که برای حمله به زمین بازی را در دست بگیرید! هواپیمای خود را از لحاظ های مختلف قدرتمند کنید و تیم را از طریق آن به درستی هدایت نمایید تا بتوانید دشمنان را نابود کنید. اول از همه چیز باید تیم خود را از بیگانگان، روبات ها، انواع سربازان با تکنولوژی و تحقیق جمع آوری و به وجود آورید و برای انجام ماموریت هایی که در پیش دارید باید خود را با ارتقاء ها مواجه نمایید تا از قدرت بالایی برخوردار باشید.

ارتقاء ها در بازی شامل بخشی از هواپیما، سربازان و دیگر موارد می شود در کل بای از سیستم های مختلف و جذابی برخوردار است که یکی از آن سیستم ترجمه می باشد که سرعت و دقت بالایی دارد. علاوه بر این سیستم ارتقاء بازی نیز به خوبی طراحی شده است و کاربران بیشتر سرگرم بازی می کند. بازی Doom of Aliens در مارکت گوگل پلی در مدتی کمی توانسته امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را با بیش از 100 هزار بار دانلود به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Doom of Aliens :

– پیوستن به اتحاد چینی با بازیکنان دیگر از سراسر جهان

– فرماندهی کردن تمی خود برای شکست و نابود کردن دشمنان

– آموزش و جمع آوری ساخت تیم فوق العاده

– ارتقاء ادن چندین قسمت از هواپیما در یک زمان

– هواپیمای تاکتیکی، سلاح AOE، کاملا ضروری در دفاع و جرم

– انتخاب کردن نژاد خود و پیوستن به ناوگان خود از کل جهان

– دنیای پر از نژادهای مختلف با نحوه بازی نسبتا متفاوت

– و …

دانلود Doom of Aliens 1.3.07 – بازی عذاب بیگانگان برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.