دانلود DEAD WARFARE: Zombie Survival 2.2.0.71 – بازی جنگ مرده اندروید

انتشار: 23 آذر 1397
ورژن: 2.2.0.71
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود DEAD WARFARE: Zombie Survival 2.2.0.71 – بازی جنگ مرده اندروید

DEAD WARFARE: Zombie Survival جنگ مرده: بقا زنده مانده زامبی – بازی هیجان انگیز و اکشن تیراندازی با شبیه سازی یک تجربه واقعی از کشتار زامبی برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی VNG GAME STUDIOS است. داستان این بازی موبوط به آینده، یعنی سال 2072 است که در آن جهان با زامبی پر شده است و انسانها در زیر زمین و در داخل ساختمان های رها شده اند. گروهی از بازماندگان به نام MPS-16 می خواهند سایر افراد زنده را جمع آوری کنند. آنها در سراسر جهان برای یافتن لوازم و تیراندازان سفر می کنند که شما نیز یکی از بهترین ها در بین آن ها هستید. در بازی شما بازی را به عنوان یک فرد آوزش دیده با گروه خود دنبال خواهید کرد که باید از طریق آن به کشتن زامبی های بسیار بپردازید!

این ماجراجویی به سختی شروع می شود، زمانی که تیم توسط موشک های زامبی در یک موزه به دام افتاده است. MPS-16 باید از طریق شب با چندین سلاح مبارزه کند. اما یک راز است که باعث می شود این بازماندگان به شدت به هدف خود باور داشته باشند که در آن موقع جنگ واقعی شروع میشود. به هر طریق می توانید زامبی ها را بکشید به جمع آوری موارد جدیدتر بپردازید و قدرت خود را برای مارحجلو سسوط بعدی افزایش دهید تا بتوانید در جمع آوری انشان های زنده موفق باشبید. بسیار از سلاح های مدرن و پیشرفته با موارد منفجره مختلف در بازی وجود دارد که می توانید از آن ها نیز بهره ببرید. بازی DEAD WARFARE در مارکت گوگل پلی رایگان اننشار یافته است و توانسته به امتیاز عالی 4.6 از 5.0 با بیش از 5 میلیون بار دانلود توسط کاربران دست یابد!

ویژگی های بازی DEAD WARFARE: Zombie Survival :

– بسیاری از زامبی های خطرناک + رئیس غول پیکر

– انواع اسلحه های عظیم جهت نابود نمودن دشمنان زامبی

– شخصیت های واقعی و 3D با محیط زنده با از بقاء عالی

– دارای منظره FPS و احساسات واقعی از یک بازی هیجانی

– دفاع از پایگاه خود و مبارزه با دیگر بازماندگان برای باز کردن جنگ

– صرفه جویی کردن در استفاده از سلاح و مهمات جهت جمع آوری بیشتر

– امکان مبارزه کردن در برابر دیگر بازیکنان از سراسر جهان یه صورت (آنلاین)

 

قبل از دانلود توجه کنید:

– بازی آنلاین است و نیاز به اتصال اینترنت داد.

– جهت اجرای آسان بازی و بدون مشکل آن از ابزارهای تغییر آی پی (فیل-تر شکن) استفاده کنید.

دانلود DEAD WARFARE: Zombie Survival 2.2.0.71 – بازی جنگ مرده اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.