دانلود Cowboy Gun War 1.1.2 – بازی اکشن تفنگ کابوی اندروید

انتشار: 19 اردیبهشت 1398
ورژن: 1.1.2
اندروید: 2.3 به باللا
,
دانلود Cowboy Gun War 1.1.2 – بازی اکشن تفنگ کابوی اندروید

Cowboy Gun War تفنگ کابوی یک بازی عالی و زیبا با جذابیت هیجانی برگرفته شده از بازی های تفنگی و تیراندازی در دوره عصر وحشی می باشد که طراحی و توسعه یافته توسط استودیو بازیسازی Ellsworth Kertzmann است. محیط کابویی بازی از حالت آماده باش و شلیک خبر میده تا دست را روی اسله خود قرار دهید و هر وقت کسی خواست با شما مقابله کنه ، آن را بکشید. این بازی عالی دارای طیف گسترده ای ماموریت های بسیار اصلی می باشد که می توانید در آن کابوی بودن خود را به رخ بکشید. در بازی شما می توانید شاهد انواع مسابقات و ماموریت های مختلف از جمله بازی های سبک و ساده که برخی از آن ها عبارت از دارت، پوکر، تیراندازی، دوئل و مسابقه اسب و … است.

با نصب و استفاده از بازی Cowboy Gun War می توانید شاهد سیستم اسب سواری منحصر به فرد با شخصیت غربی باشید که در اینجا شما می توانید اسب سواری کنید. سرعت ها متفاوت هستند که باید اسب خود را پیدا کنید و مسابقه اسب هیجان انگیز را به دنبال بگیرید. انواع مختلفی سلاح های گرم با حالت و طراحی مشابه به سلاح های دوره ای عصر وحشی می باشد که می توانید رفته رفته به مرور مود بازی قرار دهید. بازی Cowboy Gun War دارای ویژگی ها و امکانات بسیار است که طراحی و ساخته شده تمام آن ها در بسته فایل نصبی Apk برای اندروید با حجم کم 30 مگابایت است. همچنین لازم به ذکر است که با امکانات و ویژگی ها این بازی می توان حدس زد که به زوری 10 ها میلیون بار توسط کاربران دانلود را به ثبت خواهد رساند!

برخی از ویژگی های بازی Cowboy Gun War :

– انواع ماموریت های تیراندازی با طیف گسترده ای از ماموریت های اصلی

– بازی های سبک و ساده با دارت، پوکر، تیراندازی، دوئل و مسابقه اسب و …

– انواع بازی های کوچک برای برای کشف با پاداش های غنی

– سیستم اسب سواری منحصر به فرد با شخصیت غربی

– انواع سیستم سلاح گرم برای باز کردن و انتخاب

دانلود Cowboy Gun War 1.1.2 – بازی اکشن تفنگ کابوی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.