دانلود Fast & Furious Takedown 1.1.51 – بازی ماشین رانی سریع و سخت اندروید

انتشار: 20 آذر 1397
ورژن: 1.1.51
اندروید: 5.0 به بالا
,
دانلود Fast & Furious Takedown 1.1.51 – بازی ماشین رانی سریع و سخت اندروید

Fast & Furious Takedown یکی از بازی های عالی و زیبا ماشین رانی در سبک خشن با رانندگی سریع و سخت است که توسعه و طراحی شده برای موبایل های اندرویدی می باشد. این بازی صحنه های خشن با سبک اکشن را برای کاربران موبایل هوشمند و و طرفدارن بازی های رانندگی خشن به وجود آورد که می توانید جذابیت رانندگی انفجاری را در آن احساس نمایید. رقابت با دقت فوق العاده و حیرت انگیز از کنترل ساده آسان تا اتومبیل های حرفه ای جهت رانندگی بخشی از جذابیت های بازی است که در ابتدا ماشین دلخواه خود را انتخاب کنید و برای باز کردن سطح های چالشی بالا و ماشین ها بهتر خود را به رقابت بزنید!

بازی Fast & Furious Takedown ماموریت های عالی ، جذاب و امفجاری از هیجان را برای کاربران و شما فراهم می کند که می توانید از طریق ماموریت ها امتیاز و سکه کسب نمایید. هر چقدر موفق باشید به راحتی و آسانی خواهید توانست به باز نمودن موارد جدید از جمله بیش از 60 اتومبیل جذاب و عالی بپردازید! البته در این بازی نیز امکان تغییر و سفارشی کردن برخی از موارد به همراه ارتقاء وجود دارد. بازی Fast & Furious Takedown گرافیک متناسب و عالی همچن دیگر بازی های ماشین سواری اندرویدی دارد که دارای فایل دیتا نسبتا کم حجم بوده. آخرین ورژن عرضه شده از بازی را در مارکت گوگل پلی، می توانید در ادامه مطلب با لینک مستقیم دانلود نمایید.

برخی از ویژگی های بازی Fast & Furious Takedown :

– وجود محیط مختلف برای رانندگی

– تلاش برای سطح های بالاتر از بازی

– وجود بیش از 60 اتومبیل برای باز کردن و انتخاب

– امکان راقتاء و سفارشی کردن برخی از موارد

– جمع آوری بسیاری از موارد

– و …

دانلود Fast & Furious Takedown 1.1.51 – بازی ماشین رانی سریع و سخت اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.