دانلود Car In Traffic 2018 1.0.7 – بازی ماشین رانی در ترافیک اندروید

انتشار: 24 اسفند 1396
ورژن: 1.0.7
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Car In Traffic 2018 1.0.7 – بازی ماشین رانی در ترافیک اندروید

Car In Traffic 2018 بازی ماشین رانی جدید و سرگرم کننده با هیحانی عالی برای سیستم عامل اندروید میباشد که توسط استودیو بازی سازی AxesInMotion Casual طراحی و در گوگل پلی به صورت رایگان جهت بازی منتشر شده است. رانندگی با سرعت کامل به عنوان یک مسابقه خشمگین از کابین راننده واقعی! سرعت بسیار بالاست، در حالی که آسفالت شهر را می سوزانید، روی خودرو فشار زیادی وارد می شود و باید مراقب باشید که تصادف نکنید و باعث سقوط ماشین از جاده های پر ارتفاع نشوید! با رانندگی خوب خود می توانید پول جمع آوری کنید و همه قطعات وسایل نقلیه را ارتقا دهید تا از ماشین سواری در ترافیک با رقبای خود نهایت لذت را ببرید! البته می توانید ماشین های جدید را باز کنید یا به سفارشی کردن بپردازید که هر کدام جذاب خاص خودش را دارد.

بازی Car In Traffic فیزیک رانندگی واقعی را دارد که به تعلیق و رانندگی کمک بسیاری می کند و با گرافیک با کیفیت که دارد جذابیت را بیش از حد افزایش می دهد! برعکس دیگر بازی های ماشین رانی در این بازی شما از داخل خودرو ماشین را هدایت خواهید کرد که تجربه حالب و عالی را در گوشی های همراه از یک بازی ماشین سواری فراهم می کند. اگر برای رانندگی با سرعت بالا آماده هستید پس حتما بازی را همین الان نصب نمایید و خود را به چالش ماشین سواری وارد کنید!

ویژگی های بازی Car In Traffic 2018

  • بازی کم حجم با رانندگی جذاب و هیجانی
  • ماشین را با سرعت بسیار بالا و عبور از ماشین های دیگر
  • طراحی شده با فیزیک رانندگی واقعی برای کمک به رانندگی بهتر در بازی
  • عبور از مکان و شهرهای مختلف با جاده ای جذاب
  • نمایش سرعت در بازی با واحد KM / H و MPH
  • بهره بردن از گرافیک بسیار روان و با کیفیت

دانلود Car In Traffic 2018 1.0.7 – بازی ماشین رانی در ترافیک اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.