دانلود Car Driving in Crazy Town 1.0 – بازی رانندگی در شهر دیوانه اندروید

انتشار: 27 تیر 1397
ورژن: 1.0
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Car Driving in Crazy Town 1.0 – بازی رانندگی در شهر دیوانه اندروید

Car Driving in Crazy Town رانندگی در شهر دیوانه بازی جدید در سبک ریسینگ (ماشین سواری و رانندگی) می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Games2win.com است. بازی با 90 سطح پر از سرگرم کننده و 15 ماشین های مختلف شما را به سوی رانندگی در شهر جذاب می برد. شما با رانندگی از طریق ماشین های مختلف که برخی از آن ها عبارتند از ماشین های بزرگ، تانک، جنگی و تاکسی می باشد که هرکدام از جذابیت و سرگرمی متفاوتی برخوردار است. این یک شهر کاملا دیوانه وار است که شما آن را دوست خواهید داشت. حال وقت آن رسیده از دست پلیس فرار کنید و به مشتریان یا به نوعی به دوستان خود کمک کنید و در برخی از مواقع به ضرب و شتم از طریق ماشین و رانندگی بپردازید.

همانطور که در پاراگراف قبلی گفتیم بازی دارای 90 سطح مختلف و سرگرم کننده می باشد که رفته رفته نیز هر سطح نسبت به سطح قبلی سختر خواهد شد و شما را به چالش و سرگرمی بیشتری نسبت به مراحل قبلی خواهد کشید. اتومبیل ها به طور عادی بسته هستند باید شما امتیاز و سکه جمع آوری کنید تا بتوانید از طریق آن اتومبیل دلخواه خود را باز کنید. بازی Car Driving in Crazy Town طراحی شده با شخصیت و آدمک های شبیه به بازی های پیکسلی می باشد، ولی از گرافیک پیکسلی برخوردار نیست و بازی زیبا را برای کاربران موبایب و تبلت های اندروید فراهم می کند!

ویژگی های بازی Car Driving in Crazy Town :

– 90 سطوح رانندگی سرگرم کننده و عالی

– 15 اتومبیل فوق العاده از جمله تاکسی، تانک و ماشین بزرگ

– طراحی شده شهر دیوانه با عناصر منحصر به فرد

– مکانیک رانندگی واقعی با جذابیت بالا

– نمایش از دو زاویه مختلف دوبین در بازی

دانلود Car Driving in Crazy Town 1.0 – بازی رانندگی در شهر دیوانه اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.