دانلود Amazing Taxi Sim 2017 V3 4.2 – بازی تاکسی رانی شگفت انگیز اندروید

انتشار: 28 تیر 1397
ورژن: 4.2
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Amazing Taxi Sim 2017 V3 4.2 – بازی تاکسی رانی شگفت انگیز اندروید

Amazing Taxi Sim 2017 V3 یک بازی شبیه سازی تاکسی برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که از شبیه سازی با کیفیتی نسبت به دیگر بازی های هم سبک برخوردار است. رانندگی با تاکسی را دوست دارید؟ همین حالا مسافر کسی را شروع کنید و از مسافربری خود در مناطق شهری با ماشین تاکسی لذت ببرید. این بازی متفاوت از بازی های کلاسیک معمولی، با گرافیک با کیفیت بالا و فیزیک نزدیک به واقعیت، ما تضمین تجربه خودرو به پایان به شما و دیگر کاربران اندرویدیم می باشد! مسافران را در سر راه بردارید و به مقصد دلخواهشان برسانید هر چقدر با کیفیت رانندگی کنید ، بیشتر نیز پول و سکه دریافت خواهید کر که در بسیاری از زمینه ها کاربرد بالایی دارد.

می توانید رفته رفته امکانات جدید را به بازی از جمله ماشین تاکسی خود اضافه کنید و یا از طریق استفاده سکه ها و پول به ماشین های جدید و بهتری دسترسی داشته باشید و آن ها را برای بازی کردن باز کنید. بازی نقشه دقیق دارد که در مسافر بری به شما بسیار کمک می کند که در آن شاهد مأموریت های غیر معمول با ماموریت های چالشی خواهید بود که علاوه بر جذابیت و پول نسبتا بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. بازی Amazing Taxi Sim 2017 V3 از گرافیک واقع گرایانه و بسیار عالی نسبت به حجم خود برخوردار است که حتی در بازی زاویه دوربین های مختلف را از جمله کابین راننده ، زاویه بیرونی و … فراهم می کتند تا کاربران به دلخواه هرکدام را که خواستند انتخاب کنند!

ویژگی های بازی Amazing Taxi Sim 2017 V3 :

– امکان تنظیم سیستم

– گرافیک فوق العاده واقع گرایانه بازی

– دارا بودن نقشه های دقیق

– وجود مأموریت های ویژه و چالشی

– فیزیک ماشین واقعی و عالی

– مشتریان نامحدود بزرای مسافر کشی

– بسیاری از انواع ماشین های عالی

– صداگذاری زیبا با صدای موتور واقعی

– مدیران آنلاین دستاوردها

– امکان هدایت ماشین به چند نوع از جمله شیب فرمان

– دوربین های مختلف از زاویه های متفاوت

– بروزرسانی منظم برای حل مشکلات و ایرادات هر نسخه

دانلود Amazing Taxi Sim 2017 V3 4.2 – بازی تاکسی رانی شگفت انگیز اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.