دانلود بازی صفر درجه برای اندروید – بازی ایرانی درگ Zero degree 1.5

انتشار: 8 شهریور 1398
ورژن: 1.5
,
دانلود بازی صفر درجه برای اندروید – بازی ایرانی درگ Zero degree 1.5

صفر درجه بازی زیبا با کیفیت در زمینه ماشین رانی ایرانی به سبک مسابقه یعنی درگ است و علاوه بر این از حالت های جذاب و زیبایی برخوردار می باشد. ویژگی های بسیاری در بازی شما می توانید شاهد باشید که یک مورد از آن ویژگی ها داشتن گرافیک بالا بازی با حجم تقریبی 100 مگابایتی و بدون دیتا است. همچنین طراحی زیبا از لحاظ های مختلف از جمله ماشین ها، خیابان ها و بسیاری دیگر موارد که چالش جذابی را جهت محک زدن با دوستان خود به وجود می آورد. بیش از 10 ها ماشین از نوع خارجی در بازی برای درگ کردن آماده هستن که هر کدام از آن ها دارای امکانات متفاوت نسبت به هم بوده و همین چالش عالی را برای ارتقاء و سفارشی کردن سستم های خودرو راهم می کند و کاربران را جذف رانندگی مهیج می کند!

همانطور که در پاراگراف قبلی اشاره شده بازی Zero degree صفر درجه دارای حالت های مختلف است که این حالت ها شامل چهار حالت متفاوت از جمله درگ، داستانی، دوستانه و … می باشد. بازی صفر درجه توسط استودیو بازی سازی ایرانی طراحی و تولید یافته است که در کل یک بازی های هیجانی و جذاب را برای رانندگان و دوست داران بازی های درگ و مسابقه (ماشین سواری رقابتی) به وجود می آورد!

ویژگی های بازی صفر درجه Zero degree

 • دارای چند حالت بازی عالی از جمله درگ و مسابقه با رقابت شیرین
 • بیش از ده ماشین سطح بالا با طراحی عالی
 • شخصی سازی جذاب و متنوع ماشین ها به سلیقه کاربر
 • با طراحی بهینه و قابل اجرا روی گوشی های ضعیف
 • دارا بودن گرافیک فوق العاده جذاب و هیجانی
 • امکان گردن تبادل نظر تبادل نظر با دیگر کاربران
 • کم حجم و بدون دیتا

دانلود بازی صفر درجه برای اندروید – بازی ایرانی درگ Zero degree 1.5

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.