دانلود بازی سالار 2 برای اندروید 2.4 – ماشین سواری جذاب و آنلاین

انتشار: 25 اسفند 1397
ورژن: 2.4
,
دانلود بازی سالار 2 برای اندروید 2.4 – ماشین سواری جذاب و آنلاین

سالار 2 یکی از بازی های جذاب و پرطرفدار ایرانی است که هیجان عالی را برای کاربران فراهم می کند و از سبک ماشین رانی به صورت آنلاین برخوردار است. در بازی سالار 2 شما شاهد 28 نوع ماشین مختلف خواهید شد که از هر لحاظ جذابیت را برای کاربر ارائه می دهد. محیط رانندگی اشاره ای به خیابون یا جاده های صاف و نرم نمی کنه، شما از سخت ترین و پر پیچ ترین جاده ها خودتون را به چالش خواهید کشید. ماشینی را که دوست دارید انتخاب کنید و وارد این رقابت هیجانی شوید که در حالت آنلاین شما شاهد حظور در بایکنان خواهید بود که همانطور خودتان نیز می دانید در حالت آنلاین جذابیت و هیجان بازی چند برابر خواهد بود!

بازی سالار 2 نسبت به نسخه های قبلی خود تغییرات بسیار و چشمگیری را بر خود داشته که حتی این تغییرات ادامه دارد و در نسخه های آینده بازی باز هم مورد تغییر قرار خواهند گرفت که علاوه بر ایجاد ویژگی ها و امکانات جدید بهرفت ایرادات و بسیاری دیگر از موارد می پردازد که باعث بهبود یافتن بازی نسبت به نسخه های قبلی می شود. باید تمام سعی خود را بکنید تا تو رقابت با دیگر اتومبیل ها برنده شوید و بهترین شکل بتوانید خود را رو مسیر رانندگی اداره و کنترل کنید! در هر حال آخرین و جدیدترین ورژن بازی سالار 2 در ادامه با یک کلیک ساده قابل دانلود می باشد.

ویژگی های بازی سالار 2 salar :

– 15 نوع جاده برای حال کردن و رانندگی با جذاب

– شعی کردن برای درست کردن دست فرمون و حرفه ای شدن در رانندگی

– به کار بردن تمام تلاش خود برای کسب سکه از طریق پیروزی و برد

– به چالش کشیدن دست فرمون خود با دیگر بازیکنان در حالت آنلاین

– و …

دانلود بازی سالار 2 برای اندروید 2.4 – ماشین سواری جذاب و آنلاین

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.