دانلود Cafe Panic: Cooking Restaurant 1.9a – بازی مدیریت کافی شاپ برای اندروید

انتشار: 11 شهریور 1397
ورژن: 1.9.4a
اندروید: بستگی به گوشی دارد
,
دانلود Cafe Panic: Cooking Restaurant 1.9a – بازی مدیریت کافی شاپ برای اندروید

Cafe Panic: Cooking Restaurant کافی شاپ: آشپزی رستوران یک بازی اندروید زیبا در سبک بازی شبیه سازی مدیریتی برای سیستم عامل اندروید می باشد. فروشگاه و کافی شاپ خود را از لحاظ مالی و غذایی مدیریت کنید و تمام مشتریان را از عملکرد خود  در قبال خواسته هایشان راضی کنید. مدیریت فروشگاه قهوه خود و پیوستن به تب بازی پخت و پز پخش اصلی از بازی است. یک دستور العمل جدید ایجاد کنید و به کشورهای مختلف سفر کنید و تبدیل به سرآشپز مشهور دنیا شوید و کافی شاپ را در هر نقطه از جهان راه اندازی کنید. بازی Cafe Panic دارای بیش از 200 سطح عالی می باشد که در هر کدام از آن ها شما می توانید موارد جدید را کشف نمایید و جذابیت بازی را افزایش دهید.

100 دستور العمل برای کشف وجود دارد که رفته رفته پیشرفت شما را تضمین می کند و باعث بیشتر شدن دسر یا غذاها در رستو و حتی کافی شاپ خود می باشد. هر سطح از بازی چالش سرعتی را به راه می اندازد که باید به موقع غذاهای مد نظر هر مشتری را تهیه کنید تا رضایت آن را بگیرید. به مرور در بازی می توانید دستگاه های عالی را خرید کنید و به ارتقاء دادن آن ها بپردازید که باعث افزایش جذب مشتری می شود. بازی Cafe Panic: Cooking Restaurant در مارکت گوگل پلی بیش از یک میلیون بار در مدت نه زیاد طولانی کسب نموده است و توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Cafe Panic: Cooking Restaurant :

– بسیاری از سطوح سرگرم کننده به تعدا 200 سطح

– 100 دستورالعمل و 50 مشتری برای تکمیل و فصل جدید هر ماه!

– افزایش سرعت ذهنی با چالش کشیدن مغزی

– راه اندازی فروشگاه کافی شاپ خود در نقاط منختلف جهانی

– بهبود بخشیدن به ماشین های خود

– دکوراسیون زیبا و بهتر کردن آن به مرو از طریق ارتقاء موارد

– جمع آوری چیزهای جدید

دانلود Cafe Panic: Cooking Restaurant 1.9a – بازی مدیریت کافی شاپ برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.