دانلود Bricks breaker king 1.1.3 – بازی آرکید پادشاه آجر شکن اندروید

انتشار: 30 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.1.3
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Bricks breaker king 1.1.3 – بازی آرکید پادشاه آجر شکن اندروید

Bricks breaker king یک بازی جدید و رایگان با سرگرمی فوق عالی برای اندروید است که در این مطلب می خواهیم آن را برای دانلود قرار دهیم. شکستن تمام آجر با یک توپ داده شده، بخشی از این بازی جذاب است که در آن به شکستن آجرها خواهید پرداخت. هر چقدر بتوانید آجر بشکنید، بیشتر نیز می توانید امتیاز جمع آوری کنید که در کل باعث می شود نمره بالاتری را نسبت به قبل دریافت کنید. این بازی آجر شکن نسبت به دیگر بازی های هم سبک و در این زمینه اندرویدی، متفاوت است و دارای ویژگی های عالی میباشد. یکی از ویژگی های این بازی زیبا داشتن بسیاری از سطوح چالش انگیز است که دیگر بازی های آجر شکن این ویژگی را دارا نمی باشند و رکورد امتیازی هستند.

در بازی شما باید تمام توان خود را به کار بگیرید تا توپ را به صورت دقیق به طرف هدف پرتاب کنید تا هر پرتاب و ضربه امتیازآور باشد. نحوه بازی کردن در Bricks breaker king بسیار ساده و آسان است، ولی باید در نظر بگیرید که رفته رفته هم کار سخت تر می شود و چالش بشتری وارد بازی خواهد شد. این بازی ترکیبی از بازی های آجر شکن و تیراندازی به شکل توپ می باشد که همانطور در متن های قبلی اشاره نمودم دارای سرگرمی بالایی می باشد. آخرین ورژن از بازی Bricks breaker king با لینک مستقیم در ادامه مطلب جهت دانلود قرار گرفته است که می توانید با یک کلیک ساده و آسان آن را دانلود نمایید.

ویژگی های بازی Bricks breaker king :

– وجود بسیاری از سطح های چالشی

– آسان و ساده برای بازی کردن

– حالت سطح پشتیبانی شده و جذاب

– 100 توپ مختلف از بازی

– بهینه سازی ضده قرص برای گوشی ها

– امکان مشاده دستاوردها و رهبران

دانلود Bricks breaker king 1.1.3 – بازی آرکید پادشاه آجر شکن اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.