دانلود Battle Run – Endless Running 1.0.0 – بازی نبرد دویدن اندروید

انتشار: 29 بهمن 1399
ورژن: 1.0.0
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود Battle Run – Endless Running 1.0.0 – بازی نبرد دویدن اندروید

Battle Run – Endless Running نبر دویدن ( بتل ران ) یک بازی عالی و کم حجم با سبک اکشن می باشد و طراحی شده برای موبایل اندروید است. در یک تجربه کاملاً جدید بدون توقف پر از تجربه! برای نجات از هجوم ربات های تهدیدآمیز ، در نبردهای پرسرعت در سراسر جزیره رویال شرکت کنید! جعبه ها را بشکنید ، از موانع مختلف که سر راهتون هستن شما را تا از فرار باز دارند ، رد کنید. دشمنانی را که می آیند شکست دهید و در آخر به سوی شکست رئیس ربات ها بروید.

شما می توانید در حال دویدن با شخصیت های مختلف جاخالی دادن و پریدن را تجربه نمایید که همین موارد باعث می شوند شما بتوانید از دست موانع و دشمنان فرار کنم. همچنین آیتم های عالی بازی Battle Run دارد که  باعث افزایش هیجان و جذابیت بازی می شود. در مکان های نمادین اجرا کنید از جمله شهر ، جنگل ، پایگاه ربات های شیطانی و دیگر موارد قابل کشف که باید خود را حسابی به چالش بکشید. از طریق گشت و گذار در پورتال ها ، می توانید به مکان مخفی منتقل شوید تا در ماموریت ها کامل نمایید.

آخرین و جدیدترین ورژن بازی Battle Run در ادامه مطلب با لینک مستقیم قابل دانلود است. همچنین می توانید برای دانلود دیگر بازی های مشابه از جمله Shortcut Run ، Run Sausage Run روی آن ها کلیک کنید.

ویژگی های بازی بتل ران Battle Run – Endless Running :

 • وجود مکان های مختلف از جنگل، شهر و دیگر مکان های قابل کشف
 • باز کردن شخصیت های جدید و موارد جدید جهت ارتقاء
 • افزایش و تقویت دادن مهارت های خود
 • باز کردن اسلحه های مختلف
 • جمع آوری سکه و جعبه و دریافت آیتم های شگفت انگیز
 • سفارشی کردن دویدن و اجرای خود
 • و …

دانلود Battle Run – Endless Running 1.0.0 – بازی نبرد دویدن اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.