دانلود Back Wars 1.061 – بازی استراتژی جنگ های عقب برای اندروید

انتشار: 11 مرداد 1397
ورژن: 1.061
اندروید: 4.0 به بالا43 مگابایت
دانلود Back Wars 1.061 – بازی استراتژی جنگ های عقب برای اندروید

Back Wars بازی زیبا، محبوب و  بسیار جبذب کننده برای موبایل هایی با سیستم عامل اندروید است که طراحی شده و منتشر یافته توسط استودیو بازی سازی MDickie در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان است. هنگامی که یک ارتش به عقب برگردد یعنی به قدیم تا 1000 سال پیش به حکومت برسد، شاهد باستان دیگری خواهید بود. رهبری مقاومت با صدها جنگجو از فرهنگ های مختلف در سراسر جهان، بخشی از این بازی است که شما را به چالش های تاریخی با دیگر حکومت های تاریخی رو به رو می کند. شما با اسلحه های مدرن و آن ها با شمشیر وارد نبرد های جذاب و سرگرم کننده خواهید شد. این بازی ترکیبی از استراتژی غالب جهان با جنگ های کاملا تعاملی است که از جهان های مختلف شکل گرفت است.

در بازی نیز جذابیت باز کردن موارد جدیدتر و سیستم ارتقاء برخی از موارد موجود می باشد که به سرگرمی و جذابیت بازی کمک می کند. ولی باید به خوبی بازی کنید تا بتوانید از طریق سکه و امتیازی که جمع آوری می کنید به باز کردن و ارتقاء به موارد جدیدتر بپردازید. در خلاثه شما می توانید با بازی کردن Back Wars بسیاری از حکومت های سال های پیش را مشاهده کنید و قدرت حکومتی خود را برای نبرد با آن ها آماده کنید که این روش تازگی دارد و برای لذت بردن از یک بازی اندرویدی بسیار موثر است. همچنین بازی Back Wars از کنترل ساده با گرافیک متمایل به حالت مطلوب برخوردار است و با این حال جذابیت و سرگرمی بیشتر از بازی های با کیفیت و پرحجم می باشد.

ویژگی های بازی Back Wars :

– امکان ارتقاء بسیاری از موارد برای تجربه بهتر

– کنترل صاف برای هر شخصیت خاص در نبرد و …

– بازی در شکل شخصیت های مختلف از جمله فرمانده

– وجود حکومت های مختلف قدرت های متفاوت

– نبرد با قدیمی ترین ارتش های موجود

– هر روش با کنترل بصری مختلف

– بازی کردن در حالت کمپین

دانلود Back Wars 1.061 – بازی استراتژی جنگ های عقب برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.