دانلود Baby Panda’s Hair Salon 8.25.10.00 – بازی سالن آرایش اندروید

انتشار: 21 تیر 1397
ورژن: 8.25.10.00
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Baby Panda’s Hair Salon 8.25.10.00 – بازی سالن آرایش اندروید

Baby Panda’s Hair Salon بازی جدید اندروید از شبیه سازی آرایشگاه مو برای اندروید است که می تواند برای دوستدارن سبک چنین بازی هایی، سرگرمی بالایی را فراهم کند. هر مشتری می خواهد مدل موهای جدید را به خود اختصاص دهد و داشته باشد که باید به درخواست و میل آن موها را آرایش کنید. سالن آرایش مخصوص کودکان است که شما تنها موهای کودکان جذاب را به دلخواه خواست خودشان آرتایش خواهید کرد. این آرایشگاه مدرن است و شما می توانید هر چیزی که برای اصلاح دقیق و عالی مو به صورت جذاب باشد. شما می توانید در بازی به مدل های مختلف به همراه تجهیزات مو عالی از جمله دستگاه رنگ مو، حالت و شکل دهنده و … دسترسی داشته باشید و تمام کودکان را نسبت به مدل مویی که برایشان می زنید ، خوشحال کنید.

در خلاثه می توان گفت که همه چیز در دستان شماست که چجوری موها را اصلاح کنید، کوتاه یا بلند؟ شخصیت های مختلف با چهره های کودک پسر و دختر برای آرایش مو با درخواست و سفارشی موهای مختلف به شما سفارش خواهند داد. اگر شما نیز جزو دوستداران بازی هایی هستید که می خواهید در آن ها به آرایش مو بپردازید یا صاحب و مدیریت کننده یک سالن آرایشی باشید؟ بازی Baby Panda’s Hair Salon می تواند یکی از بهترین موارد برای شما باشد. همچتنین لازم به ذکر است که این بازی توانسته از این رو امتیاز 4.3 از 5.0 را به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Baby Panda’s Hair Salon :

– شبیه سازی یک سالن موی واقعی با تجهیزات

– آسان برای کنترل و بسیار سرگرم کننده

– بالا بردن و افزایش خلاقیت کودک

– سفارشی کردن مو نسبت به درخواست دلخواه کاربران

– کوتاه کردن یا بلند نگهداشتن مود ها به همراه رنگ

– وجود کیرلرز، مو خشک کن، عطر اسپری رشد مو و …

دانلود Baby Panda’s Hair Salon 8.25.10.00 – بازی سالن آرایش اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.