دانلود Aqueducts 1.0 – بازی پازل و فکری قنات ها برای اندروید

انتشار: 4 مرداد 1396
ورژن: 1.0
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Aqueducts 1.0 – بازی پازل و فکری قنات ها برای اندروید

Aqueducts یک بازی سرگرم کننده پازل و فکری برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که در آن وظیفه شما برای جلوگیری از خشکسالی در شهر است که با چالش های فکری بسیاری رو به رو خواهید شد. برای جلوگیری از خشکسالی، شما باید جاده های پر از آب و مخازن آبی را بسازید و آن ها را به شهرهای و ساختمان های بزرگ مانند آمفی تئاتر، باغ های آویزان و … منتتقل کنید که برای انتخاب راه درست و سریع به چالش های بسیاری بر خواهید خورد. ایجاد یک شهر قابل قبول است ولی آسان نیست، شما دارای منابع آبکاری هستید که در راه دستیابی به این اهداف کمک خواهد کر؛ هدف شما در بازی غلبه  بر تمام موانع می باشد که در آن باید شما شهر های که به خشکسالی برخورده اند را با پر کردن آب نجات دهید و زندگی را به آن شهرها برگردانید.

قوانین و روش بازی بسیار آسان است که به سادگی شما باید قطعات آبجکت های مختلف را با ضربه زدن و کشیدن چرخش دهید تا با یک دیگر اتصال پیدا کنند تا یک زنجیره کامل از به وجود بیاید. بازی Aqueducts کم حجم است و جذابیت بالایی دارد که می تواند شما را ساعت ها مشغول بازی پازلی خود کند!

برخی از ویزگی های بازی Aqueducts

  • کم حجم و بسیار سرگرم کننده
  • دارای گیم پلی فکری با فصل داستان عالی
  • نحوه بازی آسان تنها با اتصال دادن قنات ها به شهر
  • نجات شهرهای بسیار از خشکسالی
  • وجود چالش های فکری

دانلود Aqueducts 1.0 – بازی پازل و فکری قنات ها برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.