دانلود Animation Throwdown: Your Favorite Card 1.90.0 – بازی کارتونی ماجراجویی اندروید

انتشار: 4 آبان 1397
ورژن: 1.90.0
,
دانلود Animation Throwdown: Your Favorite Card 1.90.0 – بازی کارتونی ماجراجویی اندروید

Animation Throwdown: Your Favorite Card Game! بازی زیبا و جذاب با سبک ماجراجویی عالی برای موبایل و تبلت های اندروید است. شخصیت های مختلف بخشی از بازی است که جذابیت و هیجان یا در کل سرگرمی بی پایان برای کاربران اندرویدی فراهم می کند. جمع آوری و ترکیب و ارتقاء صدها کارت که شامل شخصیت ها و لحظاتی از کارتون های مورد علاقه می باشد. مبارزه با بازیکنان دیگر در جنگ های استراتژیک سر و صدا به کارت و بسیاری دیگر از موارد از برخی ویژگی های بازی هستند. با دوستان خود به عضویت در انجمن بپردازید تا هیجان و جذابیت را به شدت افزایش دهید و راهنمایی ها و ترفندها را از طریق چت به اشتراک بگذارید، تا از هر لحاظ حرفه ای تر شوید.

بیش از 30 جزایر در بازی برای تسخیر طراحی شده است که می توانید شانس خود را در آن ها به اوج هیجان بگذارید و برای رسیدن تلاش نمایید. فکر کنم تا حالا فهمیده باشید که بازی آنلاین می باشد و از جذابیت بالای نسبت به بازی آفلاین برخوردار است. بازی Animation Throwdown از گیم پلی بی نهایتی برخوردار است و بازیکنان ساعت ها می توانند سرگرم شخصیت های جذاب و شیرین بازی شوند. 4.6 از 5.0 با بیش از 5 میلیون بار دانلود امتیاز عالی بازی در در پلی استوری گوگل می باشد که کسب شده توسط کاربران و رای آن ها است.

ویژگی های بازی Animation Throwdown: Your Favorite Card :

– پنج نشان مورد علاقه برای اولین بار

– جمع آوری و فیوز کارت، طراحی یک عرشه و مخالفان دوئل برای بالا بردن

– تسخیر بیش از 30 جزایر از سطوح داستان برای برنده شدن کارت

– ساعت بی نهایت بازی با گیم پلی بی پایان آنلاین

– ضرب و شتم بازیکنان دیگر به سطح در آرنا و باز کردن راز مبارزه با باشگاه

– رقابت در چالش های جدید و جنگ های تیم در هر هفته برای پاداش بزرگ

دانلود Animation Throwdown: Your Favorite Card 1.90.0 – بازی کارتونی ماجراجویی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.