دانلود Animal Super Squad 1.0.0 – بازی ماجراجویی حیوانات فوق العاده اندروید + دیتا

انتشار: 26 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.0.0
اندروید: 5.0 به بالا
دانلود Animal Super Squad 1.0.0 – بازی ماجراجویی حیوانات فوق العاده اندروید + دیتا

Animal Super Squad حیوانات فوق العاده یک بازی جدید و بسیار عالی با جذابیت و سرگرمی بالا می باشد که طراحی و توسعه یافته از استودیو بازی سازی DoubleMoose Games برای سیستم عامل محبوب اندروید است که در مارکت گوگل پلی در نسخه پولی اننشا یافته است. در بازی شما ابتدا باید حیوان مورد نظر خود را انتخاب کنید که در حالت عادی بازی مرغ است! سرعت را از طریق جهان پر از خطرات و شیب دار امتحان کنید که شما را وارد هیجانی عالی با حیونان مورد علاقه خود می کند! سطوح مختلف با محیط های متفاوت و فوق العاده طراحی شده ای وجود دارد که هرکدام از آن خطرات طبیعی با وابسته به عوامل دیگر دارد که می تواند ساعت ها هر کاربری را به خود مشغول کند!

هر محیط از بازی به گونه ای طراحی شده است که جذابیت و هیجان های بسیار متفاوتی با طراحی کاملا متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد. بازی Animal Super Squad گیم پلی جذاب و زیبا با طراحی مبتنی بر فیزیک عالی را در اختیار شما قرار می دهد که یک بازی زیبا را برای گوشی و تبلت های اندروید فراهم می کند. نحوه بازی بسیار ساده است که در ان شما باید یک ماجراجویی پرخطر و پرهیجان را به درستی کنترل کنید که در برخی از موانع باید عملکر سریع از خود نشان دهید تا به مشکلی برنخورید. بازی Animal Super Squad همانطور که گفتم در گوگل پلی به صورت پولی عرضه شده است که توانسته امتیاز عالی 5.0 از 5.0 را به خود اختصاص دهد که نشان دهنده گیم پلی نقص از بازی است!

ویژگی های بازی Animal Super Squad :

– گیم پلی فوق العاده با طراحی مبتنی بر فیزیک

– وجود سطوح چالش  نیاز به عملکرد سریع

– وجود موانع و خطرات مختلف و عالی

– محیط های بسیار زیبا و کاملا متفاوت نسبت به هم

– گرافیک با کیفیت و عالی با حجم متناسب

– طراحی منظم با کنترل ساده ، ما چالش برای سریع

– و …

و

دانلود Animal Super Squad 1.0.0 – بازی ماجراجویی حیوانات فوق العاده اندروید + دیتا

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.