دانلود بازی اکشن جنگاور ایرانی برای اندروید – تک تیرانداز ماهر ایرانی!

انتشار: 10 اردیبهشت 1396
ورژن: 1.61
اندروید: 3.2 به بالا
دانلود بازی اکشن جنگاور ایرانی برای اندروید – تک تیرانداز ماهر ایرانی!

جنگاور ایرانی یک بازی فوق العاده جذاب و عالی در سکب جنگب اکشن می باشد که توسط برنامه نویسان حرفه ای استودیوی بازی سازی بیل گیمز برای گوشی و تبلت های اندروید منتشر شده است! دشمنان به کشور حمله کردن، هدف آن ها تجاوز به خاک ایران هست که باید جلوگیری شود. همانطور که از نام بازی پیداست، شما در بازی به عنوان یک تکاور تک تیرانداز باید به ماموریت های مختلف بروید و آن ها تکمیل نمایید تا از ورود دشمن به خاک ایران جلوگیری شود. ماموریت های شما متفاوت یوده و با دشمنان مختلفی رو به رو خواهید شد که باید آن ها را نابود کنید و با تکمیل عالی ماموریت های خود می توانید بهترین امتیاز را بدست آورید و رتبه خود را افزایش دهید!

در بازی انواع سلاح های قدرتمند و متفاوتی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن به راحتی دشمنان خود را نابود کنید و حتی می توانید آن ها را ارتقاء دهید. بازی جنگاور ایرانی دارای حجم کمی می باشد، ولی در عین حال از گرافیک بالایی برخوردار است که خود را به یکی از بازی های معروف تک تیرانداز ایرانی تبدیل کرده است! با بازی کردن این بازی زیبا یک رقابت تک تیراندازی را بین بازیکنان تک تیرانداز دیگر در سرارسر کشور به وجود آوردید و خود را به یک تک تیرانداز ماهر و حرفه ای تبدیل کنید!

برخی از ویژگی های بازی جنگاور ایرانی

  • کم حجم با کیفیت گرافیک عالی و جذاب
  • طراحی شده در سبک اکشن جنگی و عالی
  • وجود سلاح های قدرتمند با قدرت های متفاوت و عالی!
  • صدا گذاری عالی با داستان و صحنه های جذاب
  • گیم پلی رقابتی و چالشی بین بازیکنان دیگر
  • وجود آیتم های ویژه و مختلف

دانلود بازی اکشن جنگاور ایرانی برای اندروید – تک تیرانداز ماهر ایرانی!

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.