دانلود Super Speed Cleaner 1.4.9 – تقویت و تمیز کننده گوشی با بهینه سازی اندروید

انتشار: 21 خرداد 1397
ورژن: 1.4.9
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Super Speed Cleaner 1.4.9 – تقویت و تمیز کننده گوشی با بهینه سازی اندروید

Super Speed Cleaner – Antivirus Cleaner & Booster اپلیکیشنی قدرتمند و عالی مخصوص سیستم عامل های قدرتمند اندرویدی می باشد که علاوه بر داشتن امکانات و ویژگی های بسیار، دارای محیط کاربری حرفه ای یا افزایش سرعت تضمینی است. گوشی را با ابزارهای مختلف برنامه از هر لحاظ بهینه سازی کنید و از دست تمام فایل های بیهوده و به درد نخورد با یک کلیک ساده و اسکن عالی خلاص شوید. ابزارهای مختلف که این برنامه عالی جهت پاکسازی و بهینه سازی گوشی در اختیار شما قرار می دهد، برخی از آن ها عبارتند از پاکشازی فایل های بیهوده، اسکن گوشی با آنتی ویروس، بهسنه ازی سرعت گوشی، بهبود عملکرد باتری و صرفه جویی در نگهداری شارژ، کولر و خنک کننده پردازنده و … که هر کدام از آن ها دارای کارایی متفاوت و کاربردی نسبت به هم هستند!

Super Speed Cleaner طراحی و توسعه یافته با هدفی کامل جهت فراهم سازی چند اپلیکیشن در جلد یک برنامه می باشد که شما می توانید با نصب آن شاهد ابزارهای مختلف از جمله آنتی ویروس، تقویت کنندهف پاک کننده و بهینه سازی که همه چیز را برای سرعت بخشیدن به عملکرد گوشی به کار میگیرد. همچنین لازم به ذکر است که این برنامه امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را با بیش از 10 میلیون بار دانلود توسط کاربران توانسته کسب کند که یکی از بهترین ها در این زمینه به حساب می آید!

ویژگی های برنامه Super Speed Cleaner – Antivirus Cleaner & Booster :

پاک کننده به همراه اسکن  هوشمندانه و حذف فایل های ناخواسته

– حذف برنامه های پس زمینه برای آزاد کردن فضای ذخیره سازی شده

– آنتی ویروس حرفه ای با قابلیت حذف ویروس به صورت اتوماتیک

– پاک کردن مخزن باقی مانده و فایل های سیستم با برنامه های نصب شده

– قابلیت و توانایی قفل گذاری بر روی برنامه های خصوصی و دلخواه خود

– دارا بودن سیستم خنک کننده CPU کولر برای سرد کردن گرمای گوشی

– شناسایی و حذف برنامه های ناخواسته برای آزادسازی فضای ذخیره شده گوشی

– بهینه سازی باتری گوشی برای صرف جویی در مصر

دانلود Super Speed Cleaner 1.4.9 – تقویت و تمیز کننده گوشی با بهینه سازی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.