دانلود Slideshow with Music 1.1 – برنامه نمایش اسلاید با موسیقی در اندروید

انتشار: 9 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.1
اندروید: 4.4 به بالا
دانلود Slideshow with Music 1.1 – برنامه نمایش اسلاید با موسیقی در اندروید

Slideshow with Music – Slideshow Maker App یک اپلیکیشن جدید و کاربردی است که مارکت گوگل پلی برای گوشی های اندروید می باشد و نسخه ابتدایی آن به تازگی عرضه شده است که بهزودی استقبال زیادی از برنامه در گوگل پلی استوری شاهد خواهیم بود. به کمک این برنامه رایگان و عالی می توانید به راحتی و آسانی یک اسلایدر جذاب از فایل های ام پی تی موسیقی  های دلخواه خود بسازید. پرامکانات بودن برنامه یکی از ویژگی های اصلی آن است که به شما امکان ایجاد اسلایدر با تصویر گذاری، حتی کلمه گذاری را می دهد تا یک ویدیو اسلایدر عالی از فایل های صوتی را به ارمغان آورید. امکان استفاده از عکس های گالری و موزیک های ذخیره شده در گوشی خود برای ساخت اسلایدر وجود دارد که امکان سخت یک اسلایدر در دلخواه از نظر تصاویر و … را در گوشی های اندروید فراهم می سازد!

استفاده از برنامه Slideshow with Music ساده و بسیار آسان است که در عرضه چند دقیقه امکان استفاده با آن و ساخت و نمایش اسلاید را یاد خواهید گرفت و به آسانی می توانید یک اسلایدهای مورد نظر را برای موسیقی ها بسازید و می تواند به راحتی گفت که این برنامه قدرتمندتری از هر برنامه ای دیگری در این زمینه می باشد. برنامه Slideshow with Music در مارکت گوگل پلی توانسته به امتیاز عالی 4.2 از 5.0 را با بیش از 100 هزار دانلود به خود اختصاص دهد.

ویژگی های برنامه Slideshow with Music :

– سه مرحله ساده جهت ایجاد نمایش اسلاید با موسیقی

– امکان اضافه کردن عناوین متحرک شیک

– امکان استفاده از متن در ویرایشگر ویدیو

– قابلیت تنظیم رنگ، افزایش کیفیت تصویر …

– اضافه کردن موسیقی به ویدئو و تصاویر

– اعمال انیمیشن و ایجاد ویدئو سریع و صاف

– یک نمایش اسلاید عکس را تنها با یک کلیک

– امکان اعمال تنظیمات زیاد بر روی ویدیو

 

تصاویری از برنامه:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20731 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن برنامه Slideshow with Music برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Slideshow-with-Music-1.webp” alt=”آخرین ورژن برنامه Slideshow with Music برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20732 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن برنامه Slideshow with Music برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Slideshow-with-Music-2.webp” alt=”آخرین ورژن برنامه Slideshow with Music برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20733 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن برنامه Slideshow with Music برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Slideshow-with-Music-3.webp” alt=”آخرین ورژن برنامه Slideshow with Music برای اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-20734 size-thumbnail” title=”آخرین ورژن برنامه Slideshow with Music برای اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Slideshow-with-Music-4.webp” alt=”آخرین ورژن برنامه Slideshow with Music برای اندروید” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Slideshow with Music 1.1 – برنامه نمایش اسلاید با موسیقی در اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.