دانلود QONQA 2.2.1 برنامه قونقا اندروید – سفارش آنلاین تاکسی!

انتشار: 20 بهمن 1396
ورژن: 2.2.1
اندروید: 4.2 به بالا
دانلود QONQA 2.2.1 برنامه قونقا اندروید – سفارش آنلاین تاکسی!

که کاربران می تواند در صورت نیاز از طریق اپلیکیشن در هر جای شهر به درخواست تاکسی بپرازند. امکان سفارشی کردن درخواست نیز در برنامه وجود دارد که به راحتی آسانی می توانید سفر کوتاه و لذت بخشی را داشته باشید. همچنین می توانید از طریق برنامه قوقنا موقعیت مکانی خود را مشاهد کنید و تاکسی های که نزدیک آن هستید را ببنید و به راحتی و آسانی سفر های کوتاه و بلند خود را مدیریت نمایید. البته این سیستم هوشمند درخواست تاکسی نسبت به نسبت به دیگر برنامه های درخواست تاکسی کمی متفاوت است و تنها در شهر تبریز قابل استفاده و بهروری می باشد.

نسخه مسافر اپلیکیشن قونقا در سایت برای دانو قرار گرفته است که مخصوص رانندگان این سیستم می باشد و کسانی که قصد عضوویت در قونقا به عنوان یک مسافر را دارند، می توانند از این نسخه برنامه بهره ببرند و به جزو رانندگان شوند.

ویژگی های برنامه قونقا

  • امکان مدیریت و مشاهده تمام سفارشات خود
  • امکان مشاهده کردن تاکسی های موجود در نزدیکی شما و سفارش آن ها
  • سفارشی آسان و ساده تاکسی با پرداخت درون برنامه ی
  • هزینه مناسب تاکسی ها

دانلود QONQA 2.2.1 برنامه قونقا اندروید – سفارش آنلاین تاکسی!

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.