دانلود Photo & Picture Resizer 1.0.163 – کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت در اندروید

انتشار: 9 تیر 1397
ورژن: 1.0.163
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Photo & Picture Resizer 1.0.163 – کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت در اندروید

ابزارهای مختلفی برای کاهش عکس ذر گوشی و تبلت های اندروید وجود دارد که اکثر آن ها در قالب یک اپلیکیشن کار می کنند که قارد هستند حجم عکس را کاهش دهند. یکی از مشکلات رایج اکثر کاربران در رابطه کاهش حجم، افت کیفیت است. Photo & Picture Resizer یک برنامه عالی و پرامکانات مخصوص کاربران سیستم عامل اندروید در زمینه کاهش حجم عکس و حتی تغییر سایز آن است که پس از انجام تغییرات شما شاهد هیچ تغییر کیفیتی نخواهید بود. شما می توانید به راحتی تصاویر مورد نظر را از گالری گوشی وارد برنامه کنید و از آن طریق به چند کلیک ساده به تغییر سایز دلخواه یا کاهش حجم بپردازید که همانطور در متن بالایی گفته شد، پس از تغییر، کیفیت اصلا تغییر نخواهد یافت و در نتیجه افت کیفیتی عکس بر خود نخواهد گرفت.

برنامه Photo & Picture Resizer رزولویشن های مناسب و مختلف به صورت گزینه به شما نمایش می دهد که برای تغییر سایز عکس خود می توانید رزولویشن مناسب را انتخاب کنید تا به بهترین نحوه ممکن تغییر سایز شکل گیرد و در آن تغییر کیفیتی از جمله افت یا پایین آمدن آن، راخ داده نشود. این برنامه عکس ها را تا حجم 5 مگابایت پشتیبانی می کند، عکس های با حجم های بالاتر از 5 مگابایت قابل تغییر در برنامه نیستند. Photo & Picture Resizer امکانات و ویژگی های بسیار را دارا است که در ادامه مطلب نیز به آن ها اشاره شده است که می توانید مشاهده کنید. 4.6 از 5.0 امتیاز عالی اپلیکیشن Photo & Picture Resizer در مارکت گوگل پلی است که از این رو نیز 5 میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است!

ویژگی های برنامه Photo & Picture Resizer :

– کاملا رایگان برای استفاده (دارای دو نسخه رایگان و پریموم)

– قابلیت تغییر اندازه ای به صورت دسته ی

– ذخیره کردن تصاویر تغییر یافته به طور خودکار در پوشه

– تغییر نیافتن کیفیت عکس ها در صورت چندبار تغییر

– کاهش اندازه عکس  و حفظ کیفیت نسبت تصویر اصلی

– نتیجه فشرده سازی بسیار خوب با کاهش حجم بسیار

– امکان به اشتراک گذاری عکس ها در شبکه های اجتماعی

– امکان تعیین وضوح سفارشی تصویر

– و …

دانلود Photo & Picture Resizer 1.0.163 – کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت در اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.