دانلود Papita 1.9 – برنامه پاپیتا برای اندروید

انتشار: 5 تیر 1398
ورژن: 1.9
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Papita 1.9 – برنامه پاپیتا برای اندروید

Papita پاپیتان یک از برنامه های محبوب و بسیار کاربردی با طراحی آمورزنده است که این امکان را می دهد تا کودکان 3 تا 14 سال بتوانند به راحتی از طریق بازی ها و مراحل سرگرم کننده زبان انگلیسی را به مرور یاد بگیرند. این برنامه ازویژگی های منحضر به فرد جهت آموزش زبان دارا است که یکی از این ویژگی های عالی برنامه برخوردار بودن بازی های زیبا با سرگرمی بالا استو در عین بازی کودک شما می تواند انگلیسی را یاد بگیرد و علاوه بر یادگیری از بازی کردن لذت ببرد. توسعه دهندگان این نرم افزار ایرانی می باشند، یعنی توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی و توسعه یافته است و یک نرم افزار بسیار کاربردی در قالب بازی می باشد تا بتواند یادگیری آسان را مهیا کند!

نحوه استفاده از Papita به شکل جذابی است که با انتخاب هر حرف از کلمه با آن شروع می کنید و از طریق آنها به عنوان یک حباب از حروف نشان داده شده قرار دارد. هر حرف با صدای خود صحبت می کند و از صداگذاری عالی برخوردار میباشد که کودک می تواند صدای نوشته شده و شکل هر نامه را به طور ناخودآگاه یاد بگیرد. در مرحله بعدی یک جمله با کلمه ایجاد شده بازیکن باید جایگاه دقیق کلمه را در جمله پیدا کند که در کل لازم به ذکر است ، نرم فزار از بازی های با کیفیت با گرافیک زیبا طراحی شده است.

ویژگی های برنامه Papita پاپیتا :

– طراحی شده به صورت مجموعه بازی یادگیری

– یاد دادن و آموزش زبان انگلیسی به صورت مرحله ای

– سرگرم کننده و جذاب آموزش از طریق بازی

– مناسب یرای سنین 4 تا 14 سال

– محیط جذاب و بدون خستگی برای بازیکن

– دارا بودن انیمیشن و صداگذاری عالی

دانلود Papita 1.9 – برنامه پاپیتا برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.