دانلود Onefootball – World Cup News 10.7.1.322 – جدیدترین اخبار فوتبال در اندروید!

انتشار: 23 خرداد 1397
ورژن: 10.7.1.322
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود Onefootball – World Cup News 10.7.1.322 – جدیدترین اخبار فوتبال در اندروید!

Onefootball – World Cup News برنامه و اپلیکیشنی جذاب برای دوستداران و طرفداران ورزش فوتبال می باشد که هر کاربری را به صورت فعال در دنیای فوتبال بروز نگه می دارد که برنامه قابل استفاده در سیستم عامل اندروید می باشد. شما می توانید جدیدرین اتفاق های دنبای فوتبال دسترسی داشته باشید و از متن و حاشیه آن ها از هر لحاظ با خبر شوید و یا تمی مورد علاقه خود را در لیگ های سطح جهانی دنبال کنید. برنامه بازی مراحل گروهی مشاهده کنید و تمام مراحل را به مرحله حذفی و فراتر از آن برسانید. شما می توانید شاهد به روز رسانی در زمان واقعی و ثانیه به ثانیه برنامه در اخبار فوتبالی باشید که در طول بای فوتبال می توانید به اطلاعات جذاب از هر تیم دست یابید.

قبل از این نیز برنامه های مختلفی در این زمینه در وبسایت میلاد دانلود معرفی نموده ایم که برخی از آن ها عبارتند از اپلیکیشن هتریک، برنامه فوتبالی، اپلیکیشن توپ و FotMob که هر کدام از آن ها در ویژگی های خود بهترین هستند و دارای امکانات و ویژگی های بسیاری اند. ز لیگ قهرمانان تا MLS، Confed Cup و به بیش از 200 جام مختلف از مسابقات را تحت پوشش قرار می دهد که می توانید از لحاظ های مختلف باشگاه های مورد علاقه خود را به همراه بازیکانان دنبال کنید و از اولین آخرین اخبار جدید که می توانید حاشیه، گزارش، نتایج، اتفاق و .. باشد را دنبال کنید.

ویژگی های برنامه Onefootball – World Cup News :

– مشاهده آسان و سریع نتایج زنده و اخبار آن

– دسترسی به جدیدترین اخبار یا اطلاعیه های فوری

– مشاده جدیدترین و آخرین اخبار فوتبال و برجسته ها

دنبال کردن تیم ها، بازیکنان یا مسابقات در سراسر جهان

– پشتیبانی از اکثر جام های مختلف به همراه اخبار در ورد بازیکنان

– به اشتراک گذاری اخبار های مختلف به عنوان اولین نفر با دوستان

– امکان مشاهده کامل جدول رده بندی از هر سطح جهانی لیگ ها

– دسترذسی به اطلاعات مختلف و عالی در زمینه فوتبال

دانلود Onefootball – World Cup News 10.7.1.322 – جدیدترین اخبار فوتبال در اندروید!

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.