دانلود Nabze Bazaar 6.0 – برنامه نبض بازار برای گوشی اندروید

انتشار: 21 آذر 1400
ورژن: 6.0
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Nabze Bazaar 6.0 – برنامه نبض بازار برای گوشی اندروید

نبض بازار اپلیکیشن عالی و مفید جهت اطلاع رسانی قیمت بروز انواع کالا های بازار می باشد که توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی و  برای سیستم عامل اندروید و آی او اس منتشر شده است. شما می توانید با نصب و استفاده از این برنامه به راحتی و به صورت آسان قبل از خرید، قیمت کالاهای مورد نظرتان را به دست آورید که این می تواند در خرید به شما کمک کند و موجب این مشود که در زمان و پول نیز صرفه جویی شود.

برنامه نبض بازار یک موتور مقایسه قیمت است که به اسکن سایت های خرید آنلاین می پردازد و به شما بهترین قیمت برای بیش از 10 هزار محصولات را اطلاع رسانی می کند. شما می توانید تغییرات بروز قیمت های گوشی، تبلت، دوربین دیجیتال، لپ تاپ، ماشین و مواد دیگر را دنبال کنید و از قیمت آن ها به صورت بروز مطلع شوید. هدف از طراحی نرم افزار نبض بازار آسان تر نمودن و راحت سازی دسترسی به قیمت تمام کالاها به صورت بروز است.

برنامه اندروید نبض بازار Nabze Bazaar و برخی ویژگی های آن

  • کم حجم با امکانات بیشتر
  • اطلاع رسانی تمام قیمت کلاها
  • موتور مقایسه قیمت با اسکن کردن سایت های خرید آنلاین!
  • نمایش تمام تغییرات قیمت کالاها مانند: گوشی، دوربین و ….
  • دسترسی آسان و ساده

دانلود Nabze Bazaar 6.0 – برنامه نبض بازار برای گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.