دانلود برنامه تقویم چند کاره متین برای گوشی اندروید – تقویم زیبا و فارسی

انتشار: 18 دی 1396
ورژن: 2.1.2
دانلود برنامه تقویم چند کاره متین برای گوشی اندروید – تقویم زیبا و فارسی

تقویم چند کاره متین یکی از تقویم های شمسی و عالی جذاب و بسیار زیبا با امکانات کاربردی مخصوص گوشی های اندروید است. شما با نصب این تقویم عالی در گوشی خود دیگر به هیچ تقویمی نیاز ندارید . می توانید از رویدادهای خاص و مهم روزانه اطلاع داشته باشید و از امکانات کاربردی آن نهایت بهره را در زمان های مختلف ببرید. در ابتدا شما می توانید از طریق تنظیمات برنامه شهر و مکان زندگی خود را وارد نمایید تا از برخی امکانات و ویژگی های کاربردی آن، از جمله نمایش اوقات شرعی شهر، پخش اذان و … بهره مند شوید.

نمایش اوقات شرعی شهرهای داخلی و حتی شهرهای خارجی، توانایی انتخاب شهر بصورت خودکار نسبت به موقعیت جغرافیایی کاربر، دارای سیستم پخش اذان، نمایش بیش از 40 دعا با امکان صوت آن ها، دارای ابزارهای مختلف قبله نما و نمایش قبله در نقشه، نمایشض کامل و دقیق تاریخ و مناسبت ها و … از برخی ویژگی های تقویم چند کاره متین است. همچنین تقویم متین دارای رابط کاربری زیبا و بسیار جذاب بوده که هر کاربری را به خود جذب می کند.

برخی از ویژگی های برنامه تقویم چند کاره متین

  • قابلیت نمایش اوقات شرعی بیش از 1800 شهر داخلی و خارجی
  • توانایی پخش اذان با امکان پخش هشدار قبل از وقت اذان
  • امکان مشاهده کردن بیش از 40 دعا به با امکان صوت
  • دارای ابزارهای کاربردی از جمله قبله نما ( نمایش قبله در نقشه )، درج یادداشت برای روزها، یادآوری تولد، ایحاد یادآوری های پیشرفته و …
  • ارائه ویجت های زیبا و کاربردی برای استفاده صفحه نمایش گوشی
  • قابلیت نمای دقیق تاریخ و مناسبت ها در نوار اعلان

دانلود برنامه تقویم چند کاره متین برای گوشی اندروید – تقویم زیبا و فارسی

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.