Jomlak Social Network 5.1.0 – دانلود برنامه جملک برای اندروید

انتشار: 9 دی 1398
ورژن: 5.1.0
اندروید: 4.2 به بالا
Jomlak Social Network 5.1.0 – دانلود برنامه جملک برای اندروید

Jomlak Social Network جملک یه عنوان شبکه اجتماعی اشتراک گذاری جملات یعنی به صورت اس ام اس شناخته شده است که قابل نصب و استفاده در اندروید می باشد. لحظات ناب خود را در قالب متن برای دوستان خود اشتراک بگذارید و به راحتی بدون اینکه برای پیدا کردن جملات مد نظر در مواقع خود را به چالش بکشید ، بهترین جملات مورد نیاز را در هر زمان و حالت پیدا کنید. شما می توانید در این شکبه اجتماعی نسبتا مغید و پرکاربرد ، دوستان و آشناهای خود را جستجو و پیدا کنید و از طریق اون به آنها متن های جذاب را ارسال کنید یا همان به اشتراک بگذارید. شما می توایند همچنین آنها را دنبال کنید تا بهترین جملات را پیدا نمایید و از آنها اطلاع نمایید.

اپلیکیشن حملک از ویژگی ها و امکانات دیگر نیز برخوردار است و با رابط کاربری زیبا به همراه گزینه های آسان برای کاربران فراهم کرده است. حتی شما قادر خواهید به صورت خیلی آسان عکس به اشتراک بگذارید و از سرعت بالای برنامه لذت ببرید. ورژن جدید اپ Jomlak از ادامه مطلب قابل دسترسی جهت دانلود می باشد و با یک کلیک از لینک مستقیم دریافت نمایید.

ویژگی های و امکانات برنامه جملک :

  • لحظات ناب خود را در قالب متن برای دوستان خود اشتراک بگذارید.
  • میتوانید در این محیط دوستاته جملاتی که ارزش شنیدن را دارد ببینید و لذت ببرید.
  • دوستان خود را پیدا کنید و آنها را دنبال کنید تا از جملات آنها اطلاع پیداکنید.
  • لحظات خود را اشتراک بگذارید و لایک دریافت کنید.

Jomlak Social Network 5.1.0 – دانلود برنامه جملک برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.