دانلود Google Earth 9.151.0.2 – برنامه گوگل ارث (مشاهده کره زمین) در اندروید

انتشار: 22 آذر 1400
ورژن: 9.151.0.2
اندروید: 5.0 به بالا
دانلود Google Earth 9.151.0.2 – برنامه گوگل ارث (مشاهده کره زمین) در اندروید

Google Earth گوگل ارث برنامه عالی و جذاب می باشد که بعد از منتشر شدن نسخه ویندوزی، نسخه موبایل آن برای گوشی های اندروید و آی او اس عرضه شده است که قصد داریم آن را در این مطلب قرار دهیم. کار این برنامه ساده ولی بسیار پیشرفته می باشد که شما می توانید نصب ان در گوشی اندروید خود به مشاهد کره زمین بپردازید! تصاویری که نرم افزار در اختیار شما قرار می دهد کاملا واقعی و از طریق ماهواره می باشد که می توانید هر نقطه از کره زمین را مشاهده کنید. حتی محل زندگی خود را! در نتیجه می توان گفت شما می توانید با استفاده از گوگل ارث به سراسر کره زمین به صورت سریع سفر و یگ تجربه عالی را از نگا کردن و مشاهد نقاط مختلف به دست آورید. Google Earth کم حجم می باشد و برای نمایش کره زمین و دریافت تصاویر جدید نیاز به اینترنت است.

برنامه گوگل ارث اندروید Google Earth و برخی ویژگی های آن

  • کم حجم و رایگان برای استفاده
  • نحوه استفاده ساده و پیشرفته
  • امکان مشاهده تمام نقاط مختلف کره زمین در حالت 3D
  • دارای حالت زوم برای مشاهده بهتر محل ها
  • نمایش اطاعات بیشتر در مورد مکان های معروف

دانلود Google Earth 9.151.0.2 – برنامه گوگل ارث (مشاهده کره زمین) در اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.