دانلود اپلیکیشن همراه بانک پارسیان اندروید – نسخه جدید 1.3.7.0

انتشار: 30 خرداد 1396
ورژن: 1.3.7.0
دانلود اپلیکیشن همراه بانک پارسیان اندروید – نسخه جدید 1.3.7.0

همراه بانک پارسیان یک برنامه بانکی رایگان برای فراهم سازی خدمات بانکی در گوشی های اندروید برای مشتریان بانک پارسیان است. اگر شما هم از مشتریان بانکی پارسیان هستید؛ می توانید با استفاده از برنامه به امکانات و خدمات بانکی در تلفن همراه خود دسترسی پیدا کنید و کارهای بانکی خود را مانند: پرداخت فیش، کارت به کارت، انتقال وجه و … را به صورت آسان و ساده انجام دهید و در زمان صرف جوییی کنید. انتقال وجه بین بانکی به صورت پایا، پرداخت تمام قبض های آب، گاز … ، انتقال وجه به صورت کارت به کارت در حالت شتابی، قابلت دریافت موجودی برای حساب بانکی، امکان تغییر رمز اینترنتی (رمز دوم)، پرداخت اقساط و بسیاری دیگر از امکانات برنامه همراه بانک پارسیان می باشد که برای کاربران بانکی بسیار کاربردی و مفید است.

این برنامه طراحی شده به منظور آسایش و راحتی مشتریان در استفاده از خدمات سیستم پرسش بانک پارسیان می باشد که دارای امکانات کاربردی بسیاری است که با استفاده از آن ها دیگر لازم نیست با بانک بروید و زمان بسیاری را صرف کارهای بانکی کنید! همراه بانک پارسیان عرضه شده در سه نسخه مختلف اندروید، آِ او اس و جاوا می باشد که نسخه اندروید برنامه در این مطلب قرار گرفته و شما می توانید با مراجعه به ادامه مطلب از لینک مستقیم سایت دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های برنامه بانک پارسیان

 • مشاهده اطلاعات سپرده حساب
 • انتقال وجه داخلی بانکی پایا
 • انتقال وجه کارت به کارت بانکی (شتابی)
 • دریافت موجودی سپرده برای حساب بانکی
 • پرداخت قبض به صورت آسان با کسر وجه از حساب سپرده
 • ورود با رمز یک بار مصرف (جهت امنیت بیشتر)
 • دریافت رسیدهای بانکی خود

دانلود اپلیکیشن همراه بانک پارسیان اندروید – نسخه جدید 1.3.7.0

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.