دانلود MOBILE IRIB 2.0 – برنامه صدا و سیمای همراه برای گوشی اندروید

انتشار: 12 اسفند 1396
ورژن: 2.0
دانلود MOBILE IRIB 2.0 – برنامه صدا و سیمای همراه برای گوشی اندروید

صدا و سیمای همراه یک اپ ایرانی و کاربردی برای موبایل های اندروید است که اپلیکشن رسمی صدای و سیما میباشد. شما می توانید با نصب این برنامه به راحتی از طریق گوشی همراه خود به تماشا کردن و نمایش تقریبا تمام شبکه های ایرانی بپردازید و لذت ببرید. همچنین این برنامه علاوه نمایش شبکه ها تلوزیونی زنده، قادر به پخش شبکه های رادیویی پرطرفدار است که اگر دوست داشتید می توانید به رادیو گوش دهید. برنامه صدا و سیمای همراه این امکان را می دهد که نسبت به پهنای باند اینترنتی خود، شبکه های مختلف را تماشا کنید و حتی یک لیست برای خود ایجاد نمایید و شبکه های مورد علاقه خود را به صورت جدول ذخیره نمایید تا دسترسی آسانی به برنامه های مورد علاقه خود داشته باشید.

ویژگی های برنامه صدا و سیمای همراه

  • دارای حجم اندک با رابط کاربری ساده
  • امکان تعیین کردن پهنای باند اینترنتی برای نمایش مناسب
  • توانایی پخش شبگه های رادیویی و تلویزیونی
  • امکان شرکت در نظر سنجی و پیشنهادات
  • ذخیره سازی لیست از شبکه های مورد علاقه خود

دانلود MOBILE IRIB 2.0 – برنامه صدا و سیمای همراه برای گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.