دانلود Persian Calendar 6.2.2 – برنامه تقویم فارسی اندروید – نسخه جدید!

انتشار: 18 فروردین 1399
ورژن: 6.2.2
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود Persian Calendar 6.2.2 – برنامه تقویم فارسی اندروید – نسخه جدید!

Persian Calendar تقویم فارسی اندروید یک برنامه یادآوری رویداد و تقویم سال جدید ایرانی برای گوشی های اندروید می باشد. این برنامه زیبا با اینکه یک تقویم ساده است دارای ابزارهای مفید نیز می باشد که در کارهای دیگر برای کاربرانی که از این برنامه تقویم استافده می کنند می تواند کاربردی باشد. ابزاراهای نرم افزار عبارتند از: مبدل تاریخ و قطب نما، قبله نمای ساده و قابلیت پخش اذان در گوشی که بسیاری از کاربران نیازمند ابزارها هستند! لازم به ذکر می باشد که اپلیکیشن Persian Calendar توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی شده و به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. در این مطلب ما این برنامه عالی را برای شما عزیزان قراردادیم که می توانید در ادامه از لینک مستقیم دریافت نمایید.

ویژگی های برنامه Persian Calendar :

– بسیار کاربردی با حجم اندک

– کاملا فارسی و زیبا

– دارا بودن ابزارهای مفید و کاربردی مانند: مبدل تاریخ قبله نمای ساده و …

– قابلیت پخش اذان در گوشی به وقت تنظیم شده شهر کاربر

– بسیار ساده بدون ایجان شلوغی در گوشی

– و …

 

✔ تغییرات این نسخه از برنامه:

– اضافه کردن تعطیلات اضافه شده از 1396

– ثابت صفحه نمایش ناقص از عناوین تعطیلات طولانی

– پیشرفت های جزئی اینجا و آنجا

– و …

 

تصاویری از برنامه:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-7595 size-thumbnail” title=”برنامه تقویم فارسی” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/persian-calendar-4.webp” alt=”تقویم فارسی اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-7594 size-thumbnail” title=”برنامه تقویم فارسی” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/persian-calendar-3.webp” alt=”تقویم فارسی اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-7593 size-thumbnail” title=”برنامه تقویم فارسی” src=”https://miladdownload.com/wp-content/uploads/persian-calendar-2.webp” alt=”تقویم فارسی اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-7592 size-thumbnail” title=”برنامه تقویم فارسی” src=”https://miladdownload.com/wp-content/uploads/persian-calendar-1.webp” alt=”تقویم فارسی اندروید” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Persian Calendar 6.2.2 – برنامه تقویم فارسی اندروید – نسخه جدید!

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.