دانلود نسخه جدید متن نگار اندروید 7.4.0 – برنامه فارسی عکس نوشته ساز

انتشار: 21 تیر 1400
ورژن: 7.4.0
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود نسخه جدید متن نگار اندروید 7.4.0 – برنامه فارسی عکس نوشته ساز

متن نگار یک برنامه کاربردی و کم حجم فارسی جهت ایجاد عکس نوشته می باشد که توسط برنامه نویسان ایرانی برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است. شما می توانید با استفاده از این اپلیکیشن به آسانی و به صورت ساده با استفاده از متن دلخواه عکس نوشته های مختلف درست نمایید و عکس نوشته خود را از طریق قابلیت های دیگر برنامه زیبا نمایید. همچنین این برنامه این امکان را می دهد تا عکس نوشته خود را در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله اینستاگرام، تلگرام و …. به اشتراک بگذرید تا در دید دیگران قرار گیرد. وجود بیش از 250 فونت نگلیسی و فارسی، نوشتن متن آسان و ساده، جابجایی آسان متنون بدون نیاز به حذف کردن، امکان درج لوگو و … از  برخی ویزگی های متن نگار است که می توانید با نصب آن به همراه امکانات دسترسی داشته باشید.

برخی از ویژگی های برنامه متن نگار

 • کم حجم و کاملا رایگان برای استفاده
 • امکان جاجایی و چرخش دادن متون
 • امکان اضافه کردن و ویرایش بینهایت متن در یک زمان
 • داشتن گالری آنلاین برای انتخاب عکس مورد نظر جهت اضفه کردن متن
 • قابلیت سفارشی کردن متن به صورت عالی و زیبا
 • دارا بودن 250 فونت زیبای فارسی و انگلیسی
 • امکان استفاده از عکس های گالری
 • امکان اضافه کردن سایه به متن

 

تصاویری از برنامه

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-14443 size-thumbnail” title=”دانلود نسخه جدید متن نگار اندروید” src=”https://miladdownload.com/wp-content/uploads/MatnNegar-1.webp” alt=”دانلود نسخه جدید متن نگار اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-14444 size-thumbnail” title=”دانلود نسخه جدید متن نگار اندروید” src=”https://miladdownload.com/wp-content/uploads/MatnNegar-2.webp” alt=”دانلود نسخه جدید متن نگار اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-14445 size-thumbnail” title=”دانلود نسخه جدید متن نگار اندروید” src=”https://miladdownload.com/wp-content/uploads/MatnNegar-3.webp” alt=”دانلود نسخه جدید متن نگار اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-14446 size-thumbnail” title=”دانلود نسخه جدید متن نگار اندروید” src=”https://miladdownload.com/wp-content/uploads/MatnNegar-4.webp” alt=”دانلود نسخه جدید متن نگار اندروید” width=”150″ height=”150″ />

دانلود نسخه جدید متن نگار اندروید 7.4.0 – برنامه فارسی عکس نوشته ساز

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.