دانلود برنامه قیمت گذار اندروید 1.1.2 – آگاهی از قیمت خودروهای کارکرده و نو

انتشار: 29 تیر 1396
ورژن: 1.1.2
دانلود برنامه قیمت گذار اندروید 1.1.2 – آگاهی از قیمت خودروهای کارکرده و نو

در بعضی از وقتا برای خرید و یا فروش خودرو نیاز دارید تا از قیمت بازار خبر داشته باشید و یا برای فروش خودرو خود روی آن قیمت مناسب بگذارید که اگر در این موقع به مشکل برخوردید، برنامه قیمت گذار می تواند به شما کمک کند! قیمت گذار یک اپلیکیشن ایرانی و کم حجم می باشد که جهت کمک به شما در قیمت گذاری خودروها برای موبایل های اندرویدی طراحی شده است که یک برنامه بسیار کاربردی و مفید به حساب می آید. شما با نصب این برنامه می توانید به لیست به روز قیمت خودروهای مختلف را مشاهده کنید و از آن ها اطلاع داشته باشید که حتی از پایین و بالا رفتن قیمت ماشین های نو و دست دوم خبر دار خواهید شد.

اگر شما نیز می خواهید یک ماشین کارکرده را بخرید، ولی از قیمت آن اطلاعی ندارید، قیمیت گذاری راه حل آسان و سریع برای شما می باشد. آخرین و جدیدترین نسخه این اپلیکیشن در این مطلب قرار گرفته که می توانید به صورت رایگان با لینک مستقیم از ادامه دانلود نمایید!

ویژگی های برنامه قیمت گذار

  • کم حجم و بسیار کاربردی
  • نمایش ویدیوهی کوتاه و جذاب
  • لیست کامل قیمت به روز و آخر ماشین و خودروها
  • اطلاع داشتن از پایین و بالا رفتن قیمت خودروها
  • دارای بخش قیمت گذاری روی خودروهای کارکرده و دست دوم

دانلود برنامه قیمت گذار اندروید 1.1.2 – آگاهی از قیمت خودروهای کارکرده و نو

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.