دانلود Wise Duplicate Finder 1.21 – پیدا کردن و حذف فایل های تکراری

انتشار: 31 اردیبهشت 1396
ورژن: 1.21
دانلود Wise Duplicate Finder 1.21 – پیدا کردن و حذف فایل های تکراری

با مرور زمان در هارد دیسک فایل های تکراری به وجود می آید که حجم فضای هارد دیسک را افزایش می دهد و باعث کندی سیستم می شود. شاید شما هم از وجود فایل های تکراری در سیستم تان بی خبر باشید، ما برایتان نرم افزار Wise Duplicate Finder را پیشنهاد می کنیم تا از دست فایل های مشابه و تکراری خلاص شوید. Wise Duplicate Finder نرم افزار کاملا رایگان و مفید برای پیدا کردن و حذف فایل های تکراری مانند: عکس ها، فیلم ها، موسیقی ها و اسناد بر روی ویندوز می باشد. نرم افزار قادر است با مقایسه کردن نام فایل ها، اندازه و محتویات بدون هیچ مشکلی فایلهای مشابه را بیابد و به کلی حذفشان کند. البته این را هم در نظر بگیرید که با حذف فایل های تکراری فضا هارد دیسک کاهش می یابد و سرعت عملکرد سیستم بالا می رود.

نرم افزار Wise Duplicate Finder قادر به حذف فایل هایی که بعد از پاکسازی فایل های تکراری به جا می مانده است و در صورت پاک کردن فایل تکراری به اشتباه نگران نباشید نرم افزار به شما اجازه می دهد تا با یک کلیک فایل های حذف شده را بازیابی کنید!

برخی از ویژگی های نرم افزار Wise Duplicate Finder

  • کاملا رایگان و کم حجم
  • قادر به تکرار یابی فایل هایی مانند: عکس ها، فیلم ها، آهنگ ها و اسناد
  • توانایی پشتیبان گیری از فایل های تکراری و بازیابی در صورت نیاز
  • توانایی تکراری یابی با مقایسه نام، اندازه یا محتوایات فایل

دانلود Wise Duplicate Finder 1.21 – پیدا کردن و حذف فایل های تکراری

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.