دانلود Apeaksoft MobieTrans 1.0.6 – نرم افزار انتقال فایل بین کامپیوتر و آیفون

انتشار: 30 مرداد 1397
ورژن: 1.0.6
دانلود Apeaksoft MobieTrans 1.0.6 – نرم افزار انتقال فایل بین کامپیوتر و آیفون

Apeaksoft MobieTrans نرم افزاری جهت انتقال فایل حرفه ای بین موبایل های آیفون و کامپیوتر است که می تواند با خیال راحت و به راحتی عکس ها، مخاطبین و غیره را انتقال دهد. این نرم افزار قابل کار با آی فون / اپل / آی پاد و کامپیوتر، همچنین بین دستگاه های iOS است که هر نوع فایل را انتقال دهید. اکثر کاربران یا به نوعی تمام کاربرانی که می خواهند از بین موبایل های آی او اس و کامپیوتر انتقال انجام دهند ، از نرم افزار قدرتمند و نسبتا پیچیده iTunes استفاده می کنند که برخی از کاربران در استفاده از آن به مشکل بر می خورند. ارسال و انتقال بازی، برنامه، فیلم و موسیقی از طریق نرم افزار Apeaksoft MobieTrans آسان است که شما می توانید به صورت آسان و بدون گزینه های پیچیده از آن استفاده کنید.

همچنین با استفاده از نرم افزار به نوعی می توانید از طریق کامپیوتر آیفون خود را مدیریت نمایید و فایل هایی که میخواهید حذف یا ویرایش کنید را انجام دهید یا حتی انتقال و … که برنامه این امکانات را به شما می دهد. شما قارد به تغییر نام مخاطبین و هر نوع فایل های مختلف از ویدیو و عکس در آیفون هستید که تنها با چند کلیک انجام می دهد. نرم افزار Apeaksoft MobieTrans از سرعت بالایی در عملکرد برخوردار است که می توانید هر مورد را به خوبی و سریعتر انجام دهید. لازم به ذکر است که نرم افزار از نسخه های مختلف ویندوز به خوبی پشتیبانی می کند.

ویژگی های نرم افزار Apeaksoft MobieTrans :

– رایگان و داشتن حجم مناسب نسبتا به امکانات

– انتقال آسان فایل با سرعت عملکرد بالا

– پشتیبانی از انتقال و مدیریت هر نوع فایل برنامه، بازی و فایل های رسانه ای

– امکان تغییر نام فایل ها و ویرایش آن ها با قابلیت ویرایش نام مختطبین

– پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز

– قابلیت تغییر دادن فرمت برخی از فایل ها

دانلود Apeaksoft MobieTrans 1.0.6 – نرم افزار انتقال فایل بین کامپیوتر و آیفون

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.