دانلود اپلیکیشن خلافی خودرو (رایگان 100%) برای گوشی اندروید 2.0.1

انتشار: 3 مهر 1397
ورژن: 2.0.1
اندروید: 4.2 به بالا
دانلود اپلیکیشن خلافی خودرو (رایگان 100%) برای گوشی اندروید 2.0.1

خلافی خودرو (رایگان 100%) نرم افزار خلافی خودرو به منظور و در بیان ساده تر دسترسی به اطلاعات مربوط به جرایم خودرو و همچنین نمره منفی گواهینامه می باشد که طراحی و توسعه یافته توسط برنامه نویسان ایرانی و پارسی زبان است . با بهره گیری از این نرم افزار می توانید به سادگی و بدون هیچ گونه پرداخت هزینه 100 درصد رایگان، اطلاعات خلافی هایتان را مشاهده کنید. تنها شما قارد خواهید بود بعد از راه اندازی نرم افزار، به صورت چند ثانیه خلافی خودرو را به همراه نمرات منفی ببینید. این برنامه خلافی خودرو اطلات همچن شرح تخلف، نوع تخلف ، محل تخلف و … را نمایش می دهد که دلیل جریمه شدن شما را به نوعی آشکار می کند و درک را در کاربران بالا می برد. آخرین نسخه از این برنامه با لینک مستقیم در ادامه مطلب قرار گرفته است که برنامه قابل قبولی است و بسیار کاربردی می توان حساب کرد.

ویژگی های برنامه :

– کم حجم و کاملا رایگان بدون هیچ هزینه ای

– نمایش موارد مربوط به اطلاعات جرایم رانندگی و خلافی

– نمایش شرح دوربین، محل خلافی و ..

– امکان مشاهده کردن نمره های منفی گواهینامه

دانلود اپلیکیشن خلافی خودرو (رایگان 100%) برای گوشی اندروید 2.0.1

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.