دانلود بازی کشتی قهرمانان برای اندروید – بازی کشتی به سبک ایرانی!

انتشار: 17 دی 1398
ورژن: 9.463
,
دانلود بازی کشتی قهرمانان برای اندروید – بازی کشتی به سبک ایرانی!

کشتی قهرمانان یکی از بازی عالی در سبک بازی های ورزشی و شبیه سازی کشتی ایرانی در موبایل و تبلت های اندروید ( با نسخه اندروید 4.3 به بالا ) است. بدون شک برای شما به شدت جذاب و هیجانی خواهد بود که با گرازشگر ایرانی و فارسی زبان در رو در روی کشتی گیرای جهان به رقابت سنگین به عنوان یه ایرانی و پرچمدار کشتی ایران بپردازید!! برای اولین بار با ستارگان کشتی ایران و جهان در یک با گزارش هادی عامل به رقابت پرهیجانی خواهد پرداخت و شما می توانید تمام سعی خود را جهت پیشگیری از رقبا در مسابقات بگیرید!

بازی کشتی قهرمانان بیش از 100 کشتی گیر برتر جهان بر اساس رده بندی جهانی سال 2019 است که طراحی شده با شبیه سازی عالی و نسبتا دقیق که می تواند تجربه عالی را از یک کشتی گیری پهلوانانه و جوان مردانه برای بازیکنان ایرانی باشد. کاراکترهای مختلف کشتی با قابلیت اجرای فن ها در یک گیم پلی عالی با کنترل آساده و آسان یکی یکی امکانات و ویژگی های بازی را عنوان میگیرند. آخرین نسخه از بازی کشتی قهرمانان در مایکت و کافه بازار منتشر یافته است که می توانید با لینک مستقیم و یک کلیک ساده از ادامه مطلب دریافت نمایید.

ویژگی های امکانات بازی کشتی قهرمانان :

پخش بازی دوستانه:

در این بخش بازیکنان می توانند به رقابت می توانند به رقابت بپردازند و خود را به چالش بکشند

چالش برای دریافت جایزه بزرگ:

وجود بازیکنان مختلف از کشور های مختلف از جمله ارمنستان گرفته تا روسیه  برای مسابقه دادن به قهرمانان کشورها

لیگ هفتگی:

ویژگی از بازی است که می تواند شما را ساعت ها سرگرم بازی کند و به صورت هفتگی به رقابت بپردازید

بخش فنون:

این بخش برای ارتقاء فنون و مهارت های عالی جهت اجرا در زمین کشتی است

وجود کارت ها:

کارت ها را ارتقاء دهید

دانلود بازی کشتی قهرمانان برای اندروید – بازی کشتی به سبک ایرانی!

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.