کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.

دانلود Death Killer:Guarding The City 1.0.0021 – بازی تیراندازی محافظت از شهر اندروید

دانلود Death Killer:Guarding The City – بازی تیراندازی محافظت از شهر برای اندروید

آخرین ورژن بازی Death Killer اندروید

دانلود Death Killer:Guarding The City - بازی تیراندازی محافظت از شهر برای اندروید

Death Killer:Guarding The City یک بازی تیراندازی و بسیار هیجان انگیز برای اندروید می باشد که همانطور معلوم هست طراحی شده در سبک بای های اکشن و عملیاتی عالی است. مبارزه واقعی است و شما می توانید قهرمان باشید! در بازی شما به عنوان یک مامور حرفه ای و دوران دیده برای محافظت کلی از شهر و افراد بی گناهی که در ان زندگی می کنند، خود را به چالش های مرگبار در برابر دشمنان خطرناک خواهید زد. سلاح های مختلف از جمله تفنگ های تک تیرانداز تا سلاح های تیراندازی کشنه وجود دارد که می توانید از ساختمان های مختلف به دشمنان شکلیک کنید و بدون اینکه آن ها موقعیت شما را تشخصی دهند، همه دشمنان را نابود کنید!

در واقع شما وارد نبردی خواهید شما که از همه لحاظ باید حرف های باشد از جمله در برابر زمان تا که بتوانید به متوقف کردن جنایی و محافظت از افراد بی گناه در موقعیت و زمان مناسب بپردازید. در کل بازی شما در بیش از 300 ماموریت قرار خواهد دارد که باید وظیفه خود را در این زمینه به انجام برسانید و با حل کردن هر کدام از ماموریت ها به مرحله و چالش بعدی راه یابید. همچنین امکان ارتقاء سلاح در بازی وجود دارد که نشاندهنده ویژگی و امکانات عالی از گیم پلی پرهیجان است. نسخه های ابتدایی بازی Death Killer:Guarding The City در مارکت گوگل پلی عرضه شده است که توانسته به امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Death Killer:Guarding The City :

– بیش از 300 ماموریت هیجان انگیز و جذاب

– صحنه واقعی شامل روزهای متناوب با شب

– تفنگ های تک تیرانداز و عالی

– امکان ارتقاء دادن سلاح های مختلف

– محیط های منحصر به فرد و عالی

– و …

 

تصاویری از بازی:

آخرین ورژن بازی Death Killer اندروید آخرین ورژن بازی Death Killer اندروید آخرین ورژن بازی Death Killer اندروید آخرین ورژن بازی Death Killer اندروید

عضویت در کانال تلگرام سایت میلاد دانلود دریافت جدیدترین مطالب در کانال تلگرام !
0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت میلاد دانلود محفوظ است و هرگونه کپی برداری از متن مطالب و تصاویر ممنوع و شرعا حرام می باشد.