دانلود PLAYMOBIL Horse Farm 1.1 – بازی نقش آفرینی مزرعه اسب اندروید

انتشار: 14 شهریور 1397
ورژن: 1.1
اندروید: 2.3 به بالا
,
دانلود PLAYMOBIL Horse Farm 1.1 – بازی نقش آفرینی مزرعه اسب اندروید

به مزرعه اسب در بازی PLAYMOBIL Horse Farm خوش آمدید! برای اسب های خود یک بهشت صخره ای بسازید و از همراهان حیوانات خود مراقبت کنید تا شاهد پیشرفت یهویی باشید. شما باید اسب ها را در طبل های خود نگهدارید و با غذا دادن و رسیدن به بهداشت آن ها، مراقبت و نگهداری خود را نشان دهید. شما می توانید با اسب ها سواری کنید و آن ها را برای موارد مختلف آماده کنید. رفته رفته شما می توانید اسب ها مختلف را بخرید و برای پرورش وارد خانه اسب ها کنید تا به این ترتیب به راه خود در مزرعه اسب ها ادامه دهید. بازی PLAYMOBIL Horse Farm گونه ای طراحی شده است که باید در آن با غذا دادن و بسیاری دیگر از موارد از اسب ها نگهدای کنید.

بسیاری موارد برای سفارشی کردن و ارتقاء وجود دارد که به نوعی یک بازی سرگرم کننده مخصوص کودکان را به وجود می آورد که از خیلی لحاظ ها ایمن بوده و مورد بسیار سرگرمی برای کاربران است. آخرین ورژن بازی PLAYMOBIL Horse Farm در ادامه مطلب با لینک مستقیم جهت دانلود قرار گرفته است که می توانید از دانلود لذت ببرید. بازی PLAYMOBIL Horse Farm در مارکت گوگل پلی توسط استودیو بازی سازی geobra Brandstätter Stiftung & Co.KG برای اندروید عرضه شده است و توانسته امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را با بیش از یک میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی PLAYMOBIL Horse Farm :

– مراقبت کردن و نگهداری از دوستان چهار پا اسب

– وجود اسب های مختلف و رنگا رنگ

– انتخاب کردن از بین هفت رنگ مختلف

– گرفتن عکس های ناز از موارد مورد علاقه خود

– دوره سوار خود از طریق اسب مد نظر

–  غذا دادن و رسیدگی به دیگر موارد اسب ها

– کسب اقلام جدید به صورت گام به گام

– محتوای خاص سن و بدون تبلیغات

دانلود PLAYMOBIL Horse Farm 1.1 – بازی نقش آفرینی مزرعه اسب اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.