دانلود Galaxy Bowling 3D Free 12.2 – بازی گلکسی بولینگ اندروید

انتشار: 28 شهریور 1396
ورژن: 12.2
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Galaxy Bowling 3D Free 12.2 – بازی گلکسی بولینگ اندروید

Galaxy Bowling 3D Free یکی از بهترین و محبوبترین بازی های لولینگ برای گوشی های اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی Winterlight برای گوشی و تبلت های اندروید طراحی و به صورت رایگان منتشر شده است. در بازی شما نیز به میلیون ها نفر از بولدرها از سراسر جهان در تنها بازی بولینگ با ده پین ​​بولینگ بپردازید و خود را اچالش های پرتاب درست قرار دهید! رقابت در برابر بازیکنان دیگر از سراسر جهان در مسابقات روزانه که می توانید با کسب امتیاز و برد، دیگر حالت های بازی های بولینگ را باز کنید، توپ جدید را کسب کنید و پیگیری آمار شغلی خود بپردازید! در بازی شما شاهد هیچ انتقال کوتاه، هیچ محدودیت زمانی، قفل خرید و … نخواهید بود که این رایگکان بودن بازی را نمایش می دهد و جذابیت ان را چندان برابر می کند.

Galaxy Bowling 3D Free کاملا رایگان برای بازی کردن می باشد، ولی در نظر داشته باشید که بعضی از اقلام های بازی که قفل هستند، آن ها را با چالش کسیدن خود باز کنید. بازی طراحی شده با گرافیک جذاب و زیبا 3D که دارای گیم پلی سرگرم کننده و عالی نیز می باشد و در آن برای پرتاب توپ لمس کنید و آن را بکشید و رهاش نمایید تا بولینگ پرتاب شده، به نشانه گرفته شده ارسال شود.

ویژگی ها بازی Galaxy Bowling 3D Free

  • بازی رایگان با چالش های جذاب و آنلاین
  • گیم پلی بازی سرگرم کننده با نحوه بازی: قرار دادن توپ بولینگ و لمس آن برای کشیدن توپ و رول
  • بولینگ ده پین به همراه چالش 100 پین، پین آهن و انتخاب حالت های قطعات!
  • بابلا بردن سطح بازی خود و باز کردن مکان های جدید و تجهیزات عالی!
  • خطوط بازتابنده و گرافیک دقیق 3D و جذاب
  • بوستر و رقابت مدیران برتر در بازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.