دانلود Badminton Star 2 1.8.3029 – بازی ورزشی ستاره بدمینتون 2 اندروید

انتشار: 14 مرداد 1396
ورژن: 1.8.3029
سیستم مورد نیاز: 2.3
دانلود Badminton Star 2 1.8.3029 – بازی ورزشی ستاره بدمینتون 2 اندروید

بدمینتون یک ورزش عالی و زیبا که مربوط به ورزش های توپ و راکت می باشد و طرفداران زیادی را دارد. آیا شما هم جزو طرفداران و بازیکنان ورزش بدمینتون هستید؟ پیشنهاد می کنم این بازی زیبا را از دست ندید! Badminton Star 2 ستاره بدمینتون یک بازی جذاب و سرگرم کننده ورزشی بدمینتون است که برای گوشی و تبلت های اندروید طراحی و عرضه شده است. وارد بازی حواس پرت بدمینتون در دستگاه تلفن همراه خود شوید! وجود چالش های ورزشی بدمینتون که بازی آسان برای هر کسی است و به راحتی می توانید شما به بازی بپردازید. رفته رفته بازی سخت تر خواهد شد که شما در آن نهایت تلاش خود ر برای ستاره شدن خواهید کرد که باید در این راه ستاره های بعدی بدمینتون را در مسابقات شکت دهید!

برای شکست آسان رقبا باید مهارت و توانایی های خود را ارتقاء دهید و سطح خود را بالا ببرید. شما همچنین می توانید مهارت های خود را در بدمینتون با بازی در مقابل دیگر بازیکنان در جهان و یا چالش برای بالا بردن در قدرت قهرمانی تست کنید که بسیار هیجان انگیز است. Badminton Star 2 یک بازی بدمینتون عالی هست که پیشنهاد می کنیم اگر طرفدار بازی بدمینتون هستید دانلود کنید!

ویژگی های بازی Badminton Star 2

  • کم حجم و رایگان برای بازی
  • کیفیت گرافیک عالی نسبت به حجم بازی
  • کنترل های لمسی ساده و آسان
  • کسب جوایز قهرمانانی و تبدیل شدن به یک ستاره بدمینتون!
  • راکت های بسیاری به همراه دیگر تجهیزات ورزشی
  • کاراکترهای مورد علاقه و بسیار
  • بسیار سرگرم کننده و جذاب
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.