دانلود Epic Summoners 1.0.0.40 – بازی نقش آفرینی ماموران حماسه اندروید

انتشار: 9 اسفند 1396
ورژن: 1.0.0.40
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Epic Summoners 1.0.0.40 – بازی نقش آفرینی ماموران حماسه اندروید

Epic Summoners به فارسی ماموران حماسه یک بازی آنلاین و در سبک استراتزی و نقش آفرینی برای گوشی و تبلت های اندروید است که توسعه بافته از سوی استودیو بازی سازی Feelingtouch HK میباشد. اتحاد در این بازی از خوب و بد تشکیل شده است. نبرد نهایی بین رزمندگان حماسی و قهرمانان در هر دو طرف شروع شده است! حال عنوان خود را در این بازی در بر بگیرید و حماسه خود را از طریق ماموران آغاز کنید! بهترین مبارزان و قهرمانان را آماده و انتخاب نمایید تا حماسه را شروع کنند. بازیکنان قدرتمند با قهرمان فوق العاده آماده رقابت و ایجاد حماسه با شما هستند که از تاکتیک های جنگی تا قدرت های استراتژیک می تواند در بازی برای شما نجات دهنده باشد!

برای کشف نردبان سحر و جادو و اسرار موجود در عمق بازی؛ باید از چالش های بسیاری عبور نمایید که بستگی به عمل و رقابت شما را بازیکنان دیگر دارد هر پیروزی یک پیشرفت برای شما به حساب می آید. رهبران قهرمانان و رزمندگان خود را برای غلبه به تمام چالش های نبرد آماده نمایید و با پیروزی های بسیاری در جنگ حماسی از جهان جنگجویان ظهور کنید! در بازی امکان متحد شدن و بازی کردن با دوستان وجود دارد که بدون شک می تواند رقابت شیرینی را به وجود آورد.

ویژگی های بازی Epic Summoners

  • وجود قهرمانان فوق العاده با توانایی های متفاوت نسبت به هم
  • گرافیک زیبا و جذاب؛ طراحی شده با کیفیت بالا
  • گیم پلی نقش آفرینی و استراتژی با ترکیبی از RPG
  • جنگ در زمان واقعی با بازیکنان دیگر و ایجاد حماسه!
  • کشف مهارت های جدید از قدرت سحر و جادو
  • متحد شدن و ایجاد اتحادیه برای دوستان
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.