دانلود Happy Racing 2.1 – بازی آرکید مسابقه شادی اندروید

انتشار: 23 خرداد 1397
ورژن: 2.1
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Happy Racing 2.1 – بازی آرکید مسابقه شادی اندروید

Happy Racing بازی بسیار عالی و جذاب در سبک بازی های اندرویدی آرکید با صحنه های ترکیبی از اکشن از سوی استودیو بازی سازی Playgendary طراحی و مورد عرضه قرار گرفته است که قبل از بازی های همچن Tank Shock و Kick the Buddy را برای دانلود معرفی و قرار داده ایم. بازی Happy Racing یکی از بهترین و جذابترین بازی های این استودیو بازی سازی است که می توانید هر کاربری را ساعت ها به ویژگی و گیم پلی عالی خود سرگرم کند. بازی مربوط میشه همه به شخصیت های دیوانه و جذاب که رانندگی خود را با انواع وسایل نقلیه از سر گرفتند و می خواهد به خط پایان برسند. در ابتدا شما باید راننده دیوانه خود را انتخاب کنید و همچنین یک سطح را نیز مورد علاقه خود قرار دهید تا بتوانید سرعت خود را بگیرید و وارد هیجان بازی شوید!

بازی دارای شخصیت های مختلف از انسان تا غیر انسانی می باشد که در کل بیش از 30 نوع شخصیتت وجود دارد و هر کدام از آن نسبت به هم دارای وسیله نقیله مختلف میباشد که هیجان عالی را فراهم می کند که می توانید ساعت ها کاربران را به خود سرگرم می کند. همچنین ده ها تن از وسایل نقلیه وجود دارد که می توانید به مرور آن ها را باز کنید و مورد استفاده قرار بدید، ولی نسخه مود شده بازی بخاطر داشتن پول بی نهایت نیازی نیست آن ها را بخرید ، همه آن ها باز هستند. بازی Happy Racing بیش از 140 سطح عالی را برای بازی کردن کاربران فراهم می کند که رفته رفته بازی جذابتر خواهد بود و همچنین در نسخه های جدید بازی سطح های بیشتری نیز اضافه میشه.

ویژگی های بازی Happy Racing

– طراحی شده با فیزیک عروسک بالا

– بیش از 30 شخصیت های خنده دار

– به موانع بسیبار دشوار و مختلف برای هیجان بیشتر بازی

– ده ها تن از وسایل نقلیه از دوچرخه، موتور سیکلت و …

– حالت تک نفره با جذابیت و ویژگی های مختلف

– 2 حالت چند نفره – صعود نمودار جهانی و محلی!

– گرافیک جذاب و شاد از رنگ های مختلف

– بیش از 140 سطح چالش انگیز

– 18 سطح بسته بندی شده

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.