دانلود Stretch Guy 0.1.9 – بازی پازل کش آمدن برای اندروید

انتشار: 24 آبان 1399
ورژن: 0.1.9
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Stretch Guy 0.1.9 – بازی پازل کش آمدن برای اندروید

Stretch Guy یک بازی عالی و زیبا در سبک پازل برای موبایل می باشد که طراحی و عرضه شده توسط استودیو بازی سازی Yso Corp برای موبایل ها و تبلت های سیستم عامل اندروید است. محیط ساده و رابط کاربری آسان و مشخص از ویژگی های گیم پلی بازی است که شما به راحتی می توانید به عمق صحیح بازی پی ببرید و به آسانی آن را دنبال کنید. نحوه بازی به شکلی است که شما در آن شاهد یک شخصیت یا یک فرد خواهید بود که رفته رفته کش پیدا خواهد کرد و شما باید بهش کمک کنید. در واقع شما باید با کشش دست و پایش باعث فرار و عبور از دست موانع خواهید بود که حتما باید به موانع که از جمله تیغ و گدال هستند برنخورید و در جایگاه آم ها قرار نگیرید.

البته در بازی نباید به هیچ عنوان شخصیت را به طور زیاد کشش دهید که در این صورت منجر به پاره شدن آن خواهد بود. رفته رفته از طریق عبور از موانع و کشش شخصیت می توانید به سطح های دیگر بازی دست یابید و بدون شک می دانید که رفته رفته سطح چالشی خواهد بود و شما را به چالش بیشتر نسبت به قبل خواهد کشید. بازی Stretch Guy در پلی استوری با همین نسخه های ابتدایی که ازش عرضه شده است توانسته به امتیاز خوبی دست یابد و به دانلود و نصب بیش از 500 هزار کاربر از سر تا سر جهان برسد. با نصب ای نبازی زیبا می توانید به سرگرمی خود قوت بدید و شاهد تجربه جدید در موبایل های اندرویدی باشید.

ویژگی های بازی Stretch Guy

  • کم حجم و بدون نیاز به دیتا
  • گیم پلی با ایده جدید و خلاقانه
  • محیط و نحوه بازی آسان و ساده
  • وجود سحط و مراحل چالشی …
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.