دانلود Tower Crush 1.1.41 – بازی شکستن برج ها اندروید

انتشار: 18 فروردین 1398
ورژن: 1.1.41
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Tower Crush 1.1.41 – بازی شکستن برج ها اندروید

Tower Crush شکستن برج ها یک بازی ارکید و سرگرم کننده می باشد که توسط استودیوی Impossible Apps برای اندروید منتشر شده است. این بازی مستقل حماسی که در آن شما به ساخت برج 1 تا 6 طبقه می پردازید و بار آن ها را با سلاح، ارتقا، تحول و شکست دادن مخالفان خود در جنگ فوق العاده است! جمع آوری ماشین تفنگ، توپ، شعله تفنگ، راکت انداز، لیزر، تسلا و توانا کنون پلاسما برای کمک به دفاع از برج خود تا در برابر حملات دشمنان آسیبی نرسد. در بازی 6 قهرمانان شجاع برای مبارزه با مخالفان است که عبارتند از: جنگجو، پولادین، ارواح، Orc ها، وایکینگ، جادوگر که جنگ نامحمدوم و سرگرم کننده است. Tower Crush یک بازی سرگرم کننده فوق العاده و عالی برای کاربران سیستم عامل اندروید می باشد و هم اکنون می توانید شما هم به طرفداران بازی بپیوندید!

ویژگی های بازی Tower Crush

– بازی رایگان!

– ساخت برج نهایی تا 6 طبقه!

– ساخت یک شهرت برای استراتژی درخشان و انرژی بی رحمانه

– 6 قهرمانان شجاع برای مبارزه با مخالفان خود (جنگجو، پولادین، ارواح، Orc ها، وایکینگ و جادوگر)

– 7 قدرت ویژه (یخ، سپر، شفا، باران آتش، طوفان رعد و برق، گردباد و سم)

– 170 سطح در حالت مبارزات انتخاباتی

– جنگ نامحدود و سرگرم کننده

– 7 سلاح دیوانه برای کشتار

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.