دانلود Oil Hunt 2 – Birthday Party 2.1.1 – بازی آرکید شکار نفت اندروید

انتشار: 19 دی 1396
ورژن: 2.1.1
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Oil Hunt 2 – Birthday Party 2.1.1 – بازی آرکید شکار نفت اندروید

Oil Hunt 2 – Birthday Party بازی شکار نفت 2 یک بازی عالی و زیبا با موضوعی جذاب و متفاوت در سبک بازی های سرگرم کننده و جذاب آرکید برای سیستم عامل اندروید می باشد که طراح آن استودیو بازی سازی PlayFlame است. این بازی نسخه دوم یا بهتر است گفته شود قسمت دوم بازی شکار نفت است که اگر نسخه اول بازی را بازی کرده اید؟ به راحتی می توانید قسمت دوم بازی را برای فتح شروع نمایید! این تولد قرمز است اما هیچ یک از دوستان برای گرسنگی او کمک نکرد، تنها یک راه حل برای گرسنگی او وجود، آن هم شکار نفت است! نفت های زیر زمینی را شکار یا به نوعی پیدا کنید تا قرمز را سیر نگهداشته باشید.

داستان بازی جالب است و یک بازی سرگرم کننده با گیم پلی ساده به حساب می آید که در آن شما می توانید شاهد بزرگترین و شگفت انگیز ترین حزب ساحل از طریق خوردن و جمع آوری نفت با کمک دوستان باشید. سه مکان زیبا با سطوح دست ساز و صدها غار نفتی روی حیله و تزویر طراحی شده می باشد که هر یک از آنها یک چالش منحصر به فرد را نشان می دهد و کاربر را ساعت ها سرگرم خود می کند.

ویزگی های بازی Oil Hunt 2 – Birthday Party

  • گرافیک با کیفیت بالا
  • بازی کم جم زیبا و بسیار جذاب
  • گیم پلی ساده با چالش های منحصر به فرد
  • سه مکان زیبا و جذاب برای جمع آوری و شکار نفت
  • ساختن بزرگترین و شگفت انگیز ترین حزب ساحل
  • راهنمایی کردن دوستان برای حل مشکل گرسنگی
  • ایجاد مهمانی جذاب در ساحل
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.