دانلود War Machines 2.7.2 – بازی اکشن چند نفره ماشین های جنگی اندروید

انتشار: 19 فروردین 1397
ورژن: 2.7.2
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود War Machines 2.7.2 – بازی اکشن چند نفره ماشین های جنگی اندروید

War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games‏ (ماشین های جنگی) یک بازی جنگی و فوق العاده از نبرد تانک در حالت آنلاین و چند نفره به صورت زنده مخصوص گوشی و تبلت های اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی Fun Games For Free ساخته و مورد انتشار قرارگرفته است. آیا شما آماده جنگ هستید؟ بازی را همین الان دانلود و نصب کنید. بهترین تانکی را که می خواهید از روی دلخواهی انتخاب کنید و سلاح های مختلفی را برای جنگ با مخالفان از سراسر جهان تعیین نمایید تا بتوانید در مقابل دیگر بازیکنان از سراسر جهان کم نه آورید.سلاح های مختلف به همراه نجهیزات جنگی متفاوتی در بازی وجود دارد که اگر سلاح های شما ضعیف باشد و حریفتان قدرتمند بدون شکست خواهید خورد، باید تلاش کنید تا از تجهیزات کشنده ای برخوردار باشید تا تمام حرفان غافل گیر کنید!

بازی War Machines دارای ویژگی های بسیاری است که در کل باید در نظر داشته باشید که بازی کاملا آنلاین است و نیاز به اینترنت مداوم دارد. در بازی شما شاهد دو حالت عالی و هیجانی با جذابیت بالا خواهید بود که هر کدام از آن ها دارای هیجان متفاوتی هستند که یکی از این دو حالت مبارزه در جنگ های مبتنی برپایه تیم و به  صورت گروهی می باشد و دیگری درگیری های آزاد با تمام بازیکنان می باشد که می توانید به صورت آزادانه بدون هیچ گروهی بازی را شروع کنید. این بازی عالی اکشن در مارکت گوگل (پلی استوری) با نام War Machines: Free Multiplayer Tank Shooting Games عرضه شده است که توانسته تاکنون بیش از 10 میلیون بار توسط کاربران اندروید دریافت شده است!

ویژگی های بازی War Machines

  • دفاع از افتخار کشور خود را در برابر دشمنان خود
  • نبرد علیه بازیکنان از چین، ایالات متحده آمریکا، روسیه، ژاپن و بیشتر
  • حالت مبارزه در جنگ های مبتنی بر تیم و یا در درگیری های آزاد
  • وجود طیف گسترده و مختلفی از تانک ها برای مبارزه با دیگران
  • سیستم ارتقاء تانک عمیق برای افزایش قدرت تجهیزات خود
  • جنگجوی های مختلف از کشورهای متفاوت برای کسب پیروزی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.