دانلود Sniper Strike : Special Ops 3.305 – بازی اکشن اعتصاب تک تیرانداز اندروید

انتشار: 25 مرداد 1397
ورژن: 3.305
سیستم مورد نیاز: 5.0 به بالا
دانلود Sniper Strike : Special Ops 3.305 – بازی اکشن اعتصاب تک تیرانداز اندروید

Sniper Strike : Special Ops به فارسی می شود اعتصاب تک تیرانداز یک بازی جذاب و عالی پر از صحنه های تیراندازی و درگیری با دشمنان حرفه ای می باشد که توسط استودیو بازی سازی Mobile Gaming Studios Ltd. برای گوشی و تبلت های اندروید است. تیم را با گرگ، جکسون و بقیه نیروهای اعتصابی هماهنگ کنید تا با هدف یکسان دشمنان را شکست دهید و به پاداش انبوهی جهت بالا بردن و ارتقاء بسیاری از موارد جنگی از جمله اسلحه و مهارت دست یابید که می توانید از طریق آن قدرت را چند برابر کنید. همچنین در بازی شما می توانید از طریق حالت آنلاین به صورت زنده در زمان واقعی با دوستان و دیگر بازیکنان مبارزه کنند!

Sniper Strike : Special Ops یک بازی از تجربه تیرانداز با اکتان بالا است که شما را در سه حالت گیم پلی نبرد و جنگی به همراه صدها ماموریت قرار می دهد که یک بازی تیرانداز از نوع AAA را تجربه کنید و از ویژگی و امکانات آن لذت ببرید. این بازی زیبا دارای ویژگی های همچن گرافیک زیبا و با کیفیت نسبت به حجم کم خود می باشد که در مارکت گوگل پلی توانسته به دانلود 5 میلیونی توسط کاربران اندروید از سراسر جهان برسد و امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Sniper Strike : Special Ops

– وجود تجیزات جنگی از جمله نارنجک و …

– وجود سلاح های بسیار از تفنگ تک تیرانداز تا غیره …

– داشتن حجم کم نسبت به امکانات و کیفیت گرافیک عالی بازی

– وجود ماموریت های بسیار و چالش انگیز از صحنه های فوق العاده

– امکان ارتقاء دادن اسلحه ها و اضافه کردن بسیار مهارت ها به خود

– امکان بازی کردن آنلاین با بازیکنان و دوستان دیگر

– قابلیت متحد شدن با یک دیگر

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.