دانلود Safari Hunt 2018 1.4 – بازی شکار حیوانات صفری هانت برای اندروید

انتشار: 25 شهریور 1397
ورژن: 1.4
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Safari Hunt 2018 1.4 – بازی شکار حیوانات صفری هانت برای اندروید

Safari Hunt 2018 یکی دیگر از بازی های شکار حیوانات با شبیه سازی عالی و حجم کم در سبک همیشکی اکشن برای اندروید می باشد. در این بازی تیراندازی می توانید کاوش جنگل های بی پایان و بیابان ها با بسیاری از اسلحه های تیراندازی را شروع کنید و خود را برای شکارهای بی نشیر با تجربه اولین بار آمده نمایید. ارتقا دادن سلاح ها به بهترین نوع اسلحه برای پایین آوردن حیوانات دیوانه و خطرناک قبل از اینکه آنها را به شما آسیب برسانند بخشی از بازی است. لذت بردن از انواع مختلف شکار سبک مانند حالت صفری که در آن شما اهداف خود را از یک وسیله نقلیه ساقه در محیط های مختلف ، از جمله جنگلی به پیش می گیرید.  گیم پلی نجات را امتحان کنید، همه چیزهایی که باید انجام دهید آماده است و حیوانات را بدون کشتا تسلیم کنید.

بازی Safari Hunt 2018 از گیم پلی بی نظیر و هیجان انگیز برخوردار است که مطمئنا شما را مایل به کسب بیشتر از تجربه های شکاری می کند و در پایان هر سطح، تجربه شکارچی سخت تر و سخت تر می شود و چالش ها افزایش می یابد. سطح های مختلف از یک بازی شکاری وجو دارد که همانطور در متن قبلی نام برده شد، رفته رفته سختی و چالشی سطح ها ارتقاء پیدا خواهد کرد. در بازی Safari Hunt 2018 شما می توانید شاهد بسیاری از حیوانات برای شکار باشید که از نوع حیوانات عالی هستن.

ویژگی های بازی Safari Hunt 2018

– آسان و صاف اول شخص تیرانداز کنترل اسلحه

– گرافیک زیبا و مناظر واقع بینانه

– هیجان واقعی از تعقیب، کشتن و حملات مرگبار حیوانات

– بازی بسیار معروف از جمله انیمیشن حمله ضرب و شتم (سبک گیم پلی)

– وجود محیط های عالی واقع بیانه از جمله جنگل

– تنظیم هدف و زوم با استفاده از محدوده برای تمرکز بر روی هدف

– امکان ارتقاءدادن سلاح های مختلف و دیگر موارد

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.